Zdraví

Bolest v krku při polykání

Bolest v krku Bolest při polykání Co na bolest v krku Babské rady Knedlík v krku Bolest v krku v těhotenství

Rozdíl mezi bolestí v krku a bolestí při polykání nemusí být prakticky žádný, pokud se týče příčiny, která je vyvolává. Bolestivost při polknutí mohou opět způsobovat sezónní virózy, angína, chřipka, běžné nachlazení či například zánět hrtanu (laryngitida). Pokud se však bolest vyskytuje pouze při polykání a dlouhodobě, může se jednat o velmi závažné onemocnění, jako je těžký zánět horní části jícnu, nádor hrtanu, jícnu či hrtanové příklopky. V případě dlouhodobě se vyskytující bolesti při polykání je nutné navštívit praktického lékaře nebo specialistu na ORL.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

omentářů

  1. Bolest při polykání mě na tom všem štve nejvíce. Naštěstí u mě trvá vždy jen tak půl dne a pak vymizí. Bohužel ostatní komplikace tak rychle nezmizí.

  2. Ahoj bolímě v krku i když piji je to normální byl jsem dnes u doktora mám přitom teplotu je mi devjet let

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button