Krása

Odlakování nehtů? Do 5 minut máte hotovo

Gelové laky zažívají zlatou éru. Vypadají dokonale, ale dostat je z nehtů zase dolů může být docela oříšek. My vám ale poradíme, jak to zvládnou během několika minut.

Nejčastěji se gelový lak odstraňuje zbroušením a následným vyleštěním nehtů. Bohužel je ale tento způsob velice necitlivý k nehtovým lůžkům a může způsobit trvalé poškození nehtů. Existují však i bezpečnější způsoby:

Co budete potřebovat?

  • vatu či vatový tamponek
  • acetonový odlakovač
  • pomerančové dřívko
  • alobal

Jak budete postupovat?

  1. Nejprve si připravte 10 kousků vaty.
  2. Každý kousek vaty namočte do odlakovače.
  3. Navlhčený tamponek přiložte na nehet a obalte prst alobalem.
  4. Nechte působit asi 5 minut.
  5. Alobal poté odstraňte. Společně s ním by se měl odloupnout i gelový lak.
  6. Pakliže na nehtech trochu laku zbylo, vezměte pomerančové dřívko a šetrně zbytky odstraňte.

Vaše nehty vám budou vděčné. A navíc máte do 5 minut hotovo, bez nutnosti navštěvovat kosmetický salon a platit velké peníze za profesionální ošetření.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Zdena Prokopová

Jsem součástí tohoto magazínu již od začátku a starám se o to, aby si zde každý čtenář přišel na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci! Zdravému životnímu stylu se věnuji již řadu let, nejvíce pak aktivnímu sportu a přírodním receptům.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button