KrásaRady a tipy

Trápí vás podbradek? S tímto 5 minutovým cvičením se ho definitivně zbavíte

Každá žena touží po krásném těle a obličeji, který může každý den vystavovat na obdiv. Některé ženy však trápí jedna nepříjemná věc, která přichází s postupem přibývajících let i s přibíráním na váze, je jím podbradek. Pokud vás tato neesteticky vyhlížející kůže trápí, přečtěte si dnešní článek, poradíme vám, jak se podbradku rychle zbavit.

Zbavte se podbradku

Na cvičení, díky kterému se podbradku zbavíte, vám bude stačit 5 minut denně. Základem cvičení jsou 4 kroky, které byste měli denně opakovat celý týden. Nic víc než své tělo k tomu potřebovat nebudete. Nemusíte se tedy bát žádných výdajů za speciální ošetření.

Proč se mi tvoří podbradek?healthy-456808_960_720

Krk a čelist má celkem 35 svalů. Pokud je pravidelně neprocvičujete, svaly slábnou, stejně jako zbytek těla. Je to způsobeno nečinností, stresem či špatnou výživou, tuk se tedy hromadí i v této části těla. S naším cvičením byste se měli postupnými kroky podbradku zbavovat.

  1. krok: Před zahájením cvičení byste si měli krční část protáhnout pomalými pohyby, nahoru a dolů, z jedné strany na druhou po dobu alespoň 1 minuty. Poté budete krásně protažení a můžete začít s cvičením na postupné odbourání podbradku.
  2. krok: První cvičení se zaměřuje na svaly, které otevírají a uzavírají ústa. Otevřete ústa a držte je po dobu 12 sekund ve stejné poloze. Cvik 3 krát opakujte
  3. krok: Druhý krok působí na svaly na krku. Otočte hlavu a řekněte AEIOU. Tento cvik 5 krát opakujte.
  4. krok: Nyní si lehněte na záda a pomalu zvedněte hlavu k hrudníku. Zůstaňte v této poloze po dobu 10 sekund a pak chvíli odpočívejte. Toto opakujte nejméně 3 krát.

Výsledky cvičení budou viditelné již za 7 dní a vy se budete cítit lépe a budete krásnější. Nezapomeňte ale i na pravidelné cvičení a zdravou stravu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button