Rady a tipy

Odstraňte tuk z těla se 100% přírodním sirupem

I když se snažíte všemožnými způsoby nastartovat vaše tělo na hubnoucí proces, někdy to prostě nejde. Tento zázračný nápoj však pomáhá vašemu tělu hubnout a spálit tukové zásoby. Kromě výhody hubnutí vám tento nápoj zlepší sluch, zrak a paměť. Pokud ho budete užívat a zvolíte zdravý způsob stravování spolu s fyzickou aktivitou jsou účinky obzvláště viditelné. Jak tedy na přípravu tohoto magického nápoje?

Na hubnoucí nápoj budete potřebovat:tuk

  • 4 citróny
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 125 g křenu
  • 3 lžíce medu
  • 2 lžíce skořice

Postup:

Křen a zázvor oloupeme a vložíme do mixéru. Dobře rozmixujeme a přidáme citrónovou šťávu bez pecek. Směs mixujeme ještě dalších pár minut, dokud nevznikne jemná konzistentní směs. Nakonec vmícháme skořici včetně medu a sirup je připraven.

Tuto směs nalijte do skleněné nádoby a uchovávejte na chladném a temném místě. Pijte každý den 1 šálek před obědem nebo před cvičením. Takto nápoj konzumujte po dobu 3 týdnů, poté si dejte 3 týdny přestávku a můžete znovu pokračovat.

Zdravotní přínos křenu

Křen je velmi zdravou potravinou, která se svými silnými léčivými látkami dokáže bojovat proti všem druhům nemocí, jako jsou problémy s dýcháním, chřipka, angína a infekce močových cest. Lidé používají křen jako léčivou potravinu již po staletí. Kromě léčení, dokáže křen odplavit škodlivé toxiny z těla. Obsahuje malé množství kalorií a tuku. Oproti tomu je plný vitamínů, antioxidantů, vlákniny a minerálů, jako je draslík, železo, hořčík, zinek, sodík a jiné.

Zdravotní přínos zázvoru

Tato super zdravá potravina je plná potřebných živin a bioaktivních látek. Má velmi dobrý vliv na lidský organismus a zlepšuje funkci mozku. Zázvor pomáhá při procesu spalování tuků, ale také léčí všechny zánětlivé onemocnění v těle, posiluje imunitní systém, stimuluje krevní oběh, snižuje cholesterol a předchází chronickým onemocněním dýchacích cest.

Tento hubnoucí nápoj stojí určitě za vyzkoušení. Zbavíte se nechtěného tuku a navíc léčí vaše tělo.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button