KrásaRady a tipy

VIDEO: 3 jednoduché cviky, které vás zbaví tuku v oblasti zad

Každá žena je svým způsobem krásná, zajímavá či okouzlující. Sama sebe však vnímá skepticky, vidí se s chybami a vždy si najde něco, co je potřeba změnit, ať už je to pleť, vlasy či postava. To, co mnoho žen trápí, je tuk na jejich těle.

Ten vytváří různé záhyby a tukové váčky, které se ženy snaží odstranit. V dnešním článku se dozvíte, jak se lehce zbavit tuku v oblasti zad, který rýsuje neestetický vzhled v okolí podprsenky, kde tuk přes podprsenku lehce přesahuje. Záleží především na vaší tělesné váze a kondici.

Domácí cvičení

Velkým hitem ve cvičení se stalo posilování, cvičení a protahování doma. V dnešním světě internetu má již skoro každý k dispozici počítač, na kterém si může pustit řadu videí se cvičením, které doma stačí napodobovat. Tato varianta vám dává šanci ušetřit, cvičit kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv a vybrat si z nesmírného počtu možností. Zkuste to i vy.

Cvik 1

Tento cvik posiluje svaly na zádech. Nejdříve si překřižte ruce přes hrudník. Nohy oddalte od sebe na šířku ramen, lehce pokrčte kolena do podřepu a provádějte úklony s rovnými zády. Hrudník směřuje směrem k podlaze. Ujistěte se, že držíte pohled očí směrem k zemi. Nezaklánějte hlavu a ohýbejte tělo pomalu dolů, do roviny a zpět. Pokud je pro vás tento cvik snadný, položte si dlaně za uši a opakujte. Cvičte ve 3 sadách a 15 opakování.

Cvik 2

Tento cvik se zaměřuje na svaly v horní části zad a ramen. Lehněte si tváří k zemi, natáhněte ruce i nohy. Nohy od sebe, ruce natažené v prodloužení do písmene Y lehce zvedněte a přejděte do písmene T a pokračujte až do přitisknutí rukou k zádům. Ruce jsou tedy po stranách zad, natažené, dlaně od těla. Hlava v prodloužení. Pomalu ruce vracejte zpět a položte na podložku. Cvičení provádějte ve 3 sadách, 15 opakování.

Cvik 3

Tento cvik je zaměřen na střed těla. Kolena na podložce, dlaně také. Jste v klasickém postavení tvz. kočky. Hlava v prodloužení těla, rovná záda. Ruce pod rameny. Natáhněte pravou nohu a levou ruku a opakujte. Snažte se udržet rovnováhu a vždy, když zvedáte pravou nohu, zatlačte do levého chodidla a pravé dlaně, tím získáte stabilitu. Opakujte také 15 krát ve třech sadách.

Cviky provádějte pravidelně několikrát týdně, chcete-li vidět výsledky rychle. Vše potřebné se dozvíte ve videu níže, kde se můžete podívat na přesné provedení cviků.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button