Krása

Dejte si pozor na časté chyby, kterými si deformujete prsa

Každá žena touží po krásném a pevném dekoltu. Mnoho věcí jako je dědičnost či působení věku neovlivníme, ale často si povolené poprsí způsobujeme sami. Vyhněte se těmto základním chybám!

Špatná velikost podprsenky

Dobře padnoucí podprsenka je alfou i omegou krásného dekoltu. Vyplatí se tedy do této části oděvu investovat a s výběrem správné velikosti si nechat poradit od profesionála.

Piercing

I když vám možná tato ozdoba přijde smyslná, je zejména v oblasti prsou velmi nebezpečná. V oblasti ňader se nachází lymfatické uzliny, které mohou být piercingem snadno narušeny.

Sport s nevhodným prádlem

Jakákoliv tělesná aktivita je pro vaše prsa prospěšná – ale pouze se správným sportovním prádlem, které poskytuje dostatečnou podporu.

Spánek na břiše

Pro vaše poprsí je nejideálnější, spíte-li na břiše. V opačném případě jsou totiž stlačována a deformována a vazivo je nepřirozeně namáhané.

Plastická chirurgie

Toužíte-li po větším poprsí, možná vás napadla myšlenka na plastickou operaci. Každý zásah do citlivé oblasti hrudníku je však pro vazivovou tkáň velmi náročný a ne vždy se rekonvalescence vydaří. Často si tak sice pomůžete k větším ňadrům, ale ty budou zároveň ještě povislejší a méně pevné než vaše předchozí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Zdena Prokopová

Jsem součástí tohoto magazínu již od začátku a starám se o to, aby si zde každý čtenář přišel na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci! Zdravému životnímu stylu se věnuji již řadu let, nejvíce pak aktivnímu sportu a přírodním receptům.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button