Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Pánové zbystřete – léčba prostaty je ukryta v této známé bylince

Problémy s prostatou se v dnešní době nevyhnou téměř nikomu. Většinou lze tento problém řešit jen návštěvou lékaře a následnou léčbou pomocí drahých léků. Ale my vám nabízíme levnější, rychlejší a účinnější řešení!

Tato bylina se v přírodní medicíně využívá velmi často k léčbě různých onemocnění – od senné rýmy až po cukrovku. A její blahodárné účinky se skutečně osvědčují již celá staletí. Nedávno se však zjistilo, že stejně dobře pomáhá i při obtížích s prostatou. Nebudeme vás už déle napínat – jde o obyčejnou kopřivu.

Jak kopřiva pomáhá

Kopřiva patří mezi rostliny s celou řadou léčivých efektů. Běžné léky na alergie a jiné choroby totiž vždy působí pouze dočasně a navíc s sebou přináší řadu vedlejších účinků, které nejsou vždy bezvýznamné. Kopřiva ale funguje jinak.

I její dlouhodobé užívání nesnižuje její účinnost a zároveň u ní nehrozí ani žádné nežádoucí efekty. Naopak – pravidelné užívání kopřivy podporuje imunitní systém a chrání organismus před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Jak kopřivu užívat

Spařte listy kopřivy 200 ml horké vody a nechte je asi 5 minut louhovat. Poté odvar po malých lžičkách pijte nebo jej použijte k ošetření vnějších potíží (alergických reakcí, popálenin, zranění atd.).

Úžasné vlastnosti kopřivy

  • čistí krev
  • pomáhá odstraňovat toxiny z těla
  • pomáhá rozpouštět ledvinové kameny
  • posiluje vlasy a nehty
  • pomáhá při léčbě prostaty
  • zlepšuje krevní oběh a cévní systém

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button