Prevence

Podpořte svoje tělo proti únavě, pomozte mu s očistou.

Naše tělo je každodenně zatěžováno nevhodnou stravou, znečištěným prostředím, stresem a celou řadou dalších faktorů. Pomozte mu a podpořte jej pomocí očisty.

Jaterní dieta

Zbavuje toxinů. Játrům uleví vhodná strava, čerstvé zeleninové šťávy a některé bylinky – především zeměžluč, pampeliškový kořen, zázvor či měsíček. Z jídelníčku, alespoň na čas, vyškrtněte smažená a pečená jídla, alkohol, kávu, černý čaj a průmyslově zpracované výrobky, obsahují totiž velkou dávku chemie.

Masáže

Podporují krevní i lymfatický oběh. Masáž prokrví tělo, zmírní stres, vyplaví toxiny a posílí imunitu. Hlavně se po každé masáži nezapomeňte pořádně napít, nejlépe čisté vody. Usnadníte tím práci ledvinám, které po takové proceduře pracují na nejvyšší výkon.

Půst

Probouzí životní sílu. Slovo půst si určitě nespojujte s hladověním. V tomto případě je myšleno jedno denní odlehčení organismu od stravy, která ho zatěžuje. Konzumace čerstvé zeleniny a ovoce, které obsahují vitamíny, minerály a stopové prvky, tělu velmi prospívají. Jsou lehce stravitelné a nezatěžují organismus. Nezapomínáme také na dostatečné množství tekutin.

Sauna

Posiluje tělo i mysl. Oblíbeným a zaručeným způsobem, jak rozpumpovat srdce a urychlit odchod toxinů z těla, je sauna. Navíc se krásně prohřejete a zrelaxujete. Pravidelné saunování posiluje imunitu, zahání chmury, mírní bolesti kloubů, odvodňuje a zlepšuje metabolismus. Pokud je na vás klasická finská sauna příliš horká, zkuste místo ní jemnější, bylinkovou nebo solnou.

Vzduch

Dodává energii každé buňce. Kdykoliv budete mít čas, běžte se projít ven. Ideálně po bouřce, kdy je vzduch nabitý zápornými ionty. Ty na náš organismus působí jako ozdravný elixír. Obzvláště ti, kteří moc času venku, na čerstvém vzduchu, netráví. Vzduch, který dýcháme v uzavřených místnostech, je zase naopak nabitý ionty kladnými, jejich převaha potom může vyvolávat bolesti hlavy, nervozitu, únavu, nespavost nebo bolesti kloubů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button