Rady a tipyZdraví

Připravte si domácí chilli olej: zbaví vás revmatické bolesti kloubů

Vyzkoušejte si přípravu domácího chilli oleje, který vás zbaví revmatických bolestí kloubů. Při pravidelném užívání odstraní vaše bolesti nadobro. Bolesti kloubů mohou být velice nepříjemné a zbytečně zhoršují kvalitu vašeho života. Zkuste si doma vyrobit přírodní lék – obsahuje pouze aktivní složky a žádné škodlivé látky navíc. Může si ho vyrobit každý z běžně dostupných surovin.

Olej léčící revmatismus

Tento olej efektivně léčí bolesti kloubů a nepřináší vám žádné vedlejší účinky, jediné, co musíte udělat je zajít do obchodu, koupit olivový olej a kvalitní chilli. Postup přípravy se dozvíte níže. chilli

Ingredience:

  • 2 chilli papričky, nejlépe čerstvé
  • 2 šálky olivového oleje
  • sklenice

Příprava je velice snadná. Stačí umýt chilli papričky, nakrájet je na menší kousky a rozdrtit vidličkou. Dejte je do sklenice a zalijte olivovým olejem. Uzavřete a nechte na tmavém místě po dobu alespoň 7 dnů. Čím budou kousky chilli papriček menší, tím lépe.

Jak olej používat?

Směs používejte na postiženou oblast, přikryjte kusem látky, ručníku či jiné tkaniny. Nechte působit po dobu 15 minut. Budete cítit silnou horkost a vaše pokožka se dokonale prohřeje. Opakujte tento postup dvakrát za den. Po týdnu byste měli cítit velkou změnu a silnou úlevu. Bolest kloubů by měla úplně odeznít. Zařaďte do své stravy ananas, protože je výborným lékem na všechny záněty. Olej můžete uschovávat po delší dobu a kdykoliv vás začne bolest kloubů omezovat, začněte s účinnou léčbou tímto olejem.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button