Rady a tipyZdraví

Tento jednoduchý přírodní nápoj pomůže zahnat únavu, nastartovat metabolismus a vyčistit krev

V dnešním světě je normální, že mnozí pracují nad svoje možnosti. Bohužel to také obnáší větší únavu a vyčerpanost, což není dobré pro lidský metabolismus či přibírání na váze nebo dalším různým zdravotním problémům.

Protože se dnes každý druhý člověk potýká s větší námahou, a tedy větší únavou, informujeme vás o zdravém a účinném nápoji, který pomůže tělu lépe zvládat únavu a celkově obnovit zdravý mechanismus.

Ingredience

Nápoj je vytvořen z běžných a lehce dostupných surovin, kterými jsou:

  • 10 stroužků česneku,
  • 5 dcl vína (nejlépe červeného)

Postup přípravy

Prvním krokem přípravy je, že si česnek oloupete a očistíte. Následně očištěný česnek nakrájejte na kousky. Pokud máte tento krok za sebou, nakrájené kousky česneku vložte do uzavíratelné sklenice a přilijte do ní červené víno.

Následně nádobu uzavřete a nechte ji dva týdny odstát při běžné pokojové teplotě. Během uskladnění nádobu jednou za dva dny protřepte, aby se její obsah pořádně promíchal.

Po dvou týdnech, kdy byl nápoj uskladněn, jej přeceďte a nápoj je připraven na jeho použití.

Dávkování

Pokud chcete, aby váš metabolismus byl zcela zdraví, konzumujte tento nápoj po dobu jednoho měsíce, a to v míře 3 čajových lžiček za den.

Nebude to trvat dlouho a vaše tělo pozná rozdíl. Váš metabolismus se pozitivně nastartuje a budete cítit menší únavu, která bude potlačena přívalem nové energie.

Tento přírodní nápoj nejen podporuje lidský metabolismus, ale také pomáhá lepší cirkulaci krve v končetinách a normalizaci hladiny cholesterolu v těle. Tento efekt pomůže i s vysokou tělesnou váhou, která se postupem času začne snižovat.

 

Přírodní nápoj využívejte dvakrát ročně a pocítíte na vlastní kůži rozdíl.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button