JídloZdraví

Toto jsou blahodárné účinky konopného oleje, který má až zázračný efekt na lidské zdraví

Konopný olej je otázkou posledních pár let, i když jsou jeho účinky známy již po staletí. Jeho účinky v boji proti rakovině jsou natolik úspěšné, že se kolem konopného oleje strhla lavina velkého zájmu.

Není se čemu divit, tento malý zázrak obsahuje povolené množství THC (minimum cannabinoidů) a dokonce má i svou specificky oříškovou chuť s lehce nazelenalou barvou. Tím se odlišuje od rafinovaného. V bio kvalitě je zpracováván bez použití herbicidů a pesticidů. Populární jsou také samonakvétací semínka konopí.

Rafinovaný olej je ve většině případů čirý a jeho vůně slabá. Jen v přírodní podobě konopného oleje získáte pro tělo cenné složky s řadou esenciálních mastných kyselin, vitamínů a antioxidantů. Mezi další účinné látky patří fytosteroly a minerály.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny jsou kamenem úrazu v drtivé části populace. Málokdo z nás jich přijme stravou tolik, aby si mohl pogratulovat. Konopný olej je tak snadným řešením, který tělu dodá omega kyseliny 3 a 6. Díky těmto vlastnostem ho využijete i do různých pečených těst, dodá jim chuť. Jen ho moc nezahřívejte, ať si zachová svou nutriční hodnotu.

Panenský konopný olej je lisovaný za studena z technického konopí

Na rozdíl od jiných olejů se dá konzumovat dlouhodobě. Dá se z něj vytěžit maximum rovněž do základu mazání – konopná mast recept. Konopný olej se tedy dá užívat zevně, ale i vnitřně. Můžete ho užívat až 3x denně 10 – 15 kapek. Působí proti bakteriím, má zpomalující účinky stárnutí a regeneruje organismus. Podporuje funkci srdce a oběhového systému, hojení drobných ranek a popálenin, zmírňuje projevy otoků, podrážděné pokožky, ekzému i alergií. V prevenci je výborný na ochranu před vznikem degenerativních nemocí. Semena marihuany a samotný konopný olej účinky si vás získají svou přírodní mocí a šancí vyléčit se ze spousty civilizačních chorob.

Konopný olej je vám k dispozici v našem obchodě pod tímto odkazem

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button