PrevenceRady a tipy

Varovné signály – vaše tělo potřebuje pomoc

Pokud s vaším tělem není něco v pořádku, samo vám to dá najevo svými signály. Někdy je můžete ignorovat, nebo si je vůbec neuvědomíte.

Přinášíme vám některé z nich.

  1. Pokud máte poruchy spánku, jste podráždění nebo se objevují křeče v nohou, zařaďte do jídelníčku více potravin bohatých na hořčík a vápník. Patří mezi ně lněné nebo slunečnicové semínko, mandle, špenát kapusta či mangold.
  2. Máte – li velkou chuť na slané potraviny, tělo vám tím oznamuje, že se někde vyskytuje zánět nebo infekce, především to bývá v urogenitálním traktu.
  3. Jestliže je vaše pokožka suchá, musíte doplnit vitamín E, který najdete především v rostlinných olejích, tučných rybách a ořechách.
  4. Pokud máte velkou touhu po sladkém, může to znamenat vyčerpání nervového systému, vaše tělo potřebuje více glukózy pro „dobití baterií“.
  5. Krvácení dásní je znamením, že je potřeba pít více čaje a jíst více ovoce. Je to znamení nedostatku vitamínu C.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button