Přírodní léčbaZdraví

Výhody alkalické vody a jak si vyrobit vlastní

Alkalická voda se stává stále oblíbenějším a se všemi výhodami, které nabízí, není záhadou, proč tomu tak je. Vzhledem k tomu, že mnoho potravin, které konzumujeme, a jiné látky, které dáváme do těla, mnozí z nás trpí vysokou kyselostí v těle. Když je naše rovnováha pH špatná, může to vést k pocitu slabosti a únavy, oslabení imunitního systému, bolesti a problémům s trávením.

Alkalická voda pomáhá zmírnit tyto problémy vytvořením alkalické nebo neutrálnější úrovně pH v těle. Alkalická voda a tato regulace naší úrovně pH vede k dalším výhodám, které budou podrobněji popsány níže.

Zdravotní přínosy alkalické vody

Přírodní detoxikace: pitná alkalická voda pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z těla. Pokud v těle vzniká kyselý odpad, může to vést k vážným zdravotním problémům a může to mít vliv na fungování orgánů; pitná alkalická voda pomáhá předcházet této situaci.

Hydratuje vaše tělo lépe: alkalická voda je více hydratační než vaše standartní balená, filtrovaná nebo kohoutková voda. Je to proto, že molekuly alkalické vody byly během ionizačního procesu skutečně vytvořeny do mikroklimatů; to usnadňuje absorpci buněk, čímž je hydratuje lépe.

Bohatá v antioxidantech: alkalická voda funguje jako antioxidant, což znamená, že pomáhá odstranit toxiny a volné radikály, které by jinak mohly způsobit rakovinu. Ve skutečnosti mikrokluby alkalické vody loví volné radikály v celém těle a pak je promění v kyslík. Když je tělo dobře okysličeno, rakovina a jiné nemoci nepřežijí.

Bojuje s příznaky stárnutí: protože alkalická voda odstraňuje z těla tolik toxinů, pomáhá snižovat a zvrátit vnitřní a vnější znaky stárnutí.

Jak si vyrobit vlastní alkalickou vodu

Vytváření vlastní alkalické vody doma je poměrně snadné.

Vše, co budete potřebovat, je:

1 čajová lžička himalájské soli

2 litry čerstvé, čisté, filtrované vody

1 malý kolečko z organického citronu

1 velká nádoba (dostatečně velká pro 2 litry vody)

Pokyny:

Vezměte filtrovanou vodu a naplňte velkou skleněnou nádobu. Poté dejte plátek citronu do filtrované vody. Nakonec posypte himalájskou solí. Těsně uzavřete nádobu a nechte ji stát při pokojové teplotě přes noc. Druhý den ráno budete mít připravenou sklenici alkalické vody! Snažte se pít před snídaní 2,5 dcl.

Zahrnutí alkalické vody do vašeho dne je snadné a stojí za to minimální úsilí, které vyžaduje. Pravidelná konzumace alkalické vody je snadným kompromisem pro snížení rizika rakoviny a dalších nemocí, stejně jako mnoho dalších přínosů pro zdraví, které poskytuje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button