Zdraví

Višně léčí impotenci, žloutenku a odstraňují nadváhu

Nejsou tak oblíbené jako třešně, ale s cukrem nebo v čokoládě je miluje každý. Řeč bude nyní o malém peckovitém ovoci, višni. Višně jsou velmi bohaté na vitamíny A, C, E a kyselinu listovou, železo, hořčík a vlákninu. Konzumace ve velkém množství je pro naše zdraví jedině prospěšná.

Toto ovoce je bohatým zdrojem vitamínů a minerálních látek. Obsahuje antokyan, pigment, který je součástí například i ostružin, jahod nebo černého rybízu. Toto ovoce má však vyšší koncentraci beta-karotenu než jahody a borůvky. Také obsahují antioxidant zvaný melatonin, který je klíčovým pro regulaci tepové frekvence a potlačování stárnutí těla.

Višně pro léčbu i prevenci

sour-cherry-636956_960_720Višně jsou opravdovým elixírem pro náš organismus. Udržují krásu naší pokožky a urychlují proces hojení. Také léčí záněty, nespavost a snižují příznaky menopauzy. Jsou i účinnou prevencí proti rakovině, především proti rakovině tlustého střeva.

Čerstvé višně jsou velmi důležité pro lidi, kteří chtějí zhubnout. Pouhá hrst čerstvých višní vám pomůže odstranit pocit únavy. Ale prospěšné nejsou jen čerstvé. Můžete je jíst sušené nebo i mražené. Vynikající je i višňový čaj, který pomáhá při odplavování kamenů z močových cest, bojuje proti celulitidě, impotenci a onemocnění ledvin.

Recept z listů višně

Sice tu stále mluvíme o plodech višně a nikoliv o listech, ovšem jejich účinky jsou stejné. Listy se velmi často využívají pro kosmetické účely, například při odstraňování lupů a otoků očních víček. My vám nyní přinášíme recept z listů višně.

sour-cherry-leaves-can-treat-impotence-hepatitis-a-and-melt-excess-bodyweight

Do hrnce vložte 1 polévkovou lžíci drcených listů z višně a jednu polévkovou lžíci sušeného koriandru. Přidejte tři šálky horkého piva a nechte vařit. Jakmile se směs dostane do bodu varu, plamen zmenšíme a vaříme na mírném ohni ještě půl hodiny. Poté odstavíme a necháme vychladnout. Až bude směs na pokojové teplotě, přeceďte ji přes gázu.

Tuto směs pijte třikrát denně po jídle. Léčba by měla trvat po dobu 1 – 2 měsíců. Léčivý nápoj vám dodá výše zmíněné látky a postaví vás na nohy. Nejlépe se ale hodí na léčbu onemocněných jater.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button