KrásaRady a tipy

Vyrobte si sirup na hubnutí: stačí ho konzumovat v množství 2 lžic denně

Tuk v oblasti břicha lze jen velmi těžko shodit. Nejúčinnější cestou je pravidelné cvičení zaměřené na břišní svaly, kardio cvičení, zdravé stravování a další speciální péči o tělo. My si dnes připravíme sirup, který zbavuje tuk a pomáhá i jinak.

Nejen na hubnutí

Pokud budete tento sirup konzumovat pravidelně, odstraní tuk, ale podpoří současně i váš zrak, sluch a paměť. Křen, který je v sirupu obsažen, obsahuje velké množství vitamínu C, draslíku, vitamínu B1, B2, B6, železa, hořčíku a fosforu. Křen urychluje látkovou výměnu, snižuje únavu a podporuje rozvoj správných bakterií ve střevech.

Ingredience:

  • 125 g čerstvého křenutuk
  • 4 citrony
  • 3 lžíce medu
  • 2 lžičky skořice
  • 2 cm kořenu zázvoru

Příprava:

Křen a zázvor vložte do mixéru, poté přidejte citronovou šťávu a řádně umixujte. Poté vmíchejte i med a skořici. Vznikne vám hustší sirup, který můžete uchovávat v lednici. Dopřejte si jednu polévkovou lžíci sirupu dvakrát denně před jídlem nebo před cvičením. Konzumujte po dobu 3 týdnů, poté si dejte pauzu na 7 dní.

Zdraví prospěšné účinky křenu

Listy a kořen z křenu jsou pro lidský organismus velice prospěšné. Pro léčbu a prevenci některých onemocnění se používá již řadu let. Křen obsahuje glukosinoláty, které pomáhají zvyšovat odolnost organismu proti rakovině a vlivu toxinů. Tyto látky jsou silnými antioxidanty, zlepšují tok krve a fungují jako přírodní antibiotikum.

Účinky citronu

Citron každý pozná podle jeho dokonalé vůně a silně kyselé chuti. Citron má sice kyselou chuť, ale v těle tvoří zásadité prostředí. Tento plod v sobě nese velké množství zdravotních výhod. Podporuje správnou funkci jater a je vynikajícím rozpouštědlem kyseliny močové. Citronová kůra také obsahuje tangeretin – rostlinnou živinu, která je účinná při léčbě poruch mozku, včetně Parkinsonovy nemoci. Obsahuje také velké množství vitamínu C a dalších antioxidantů, které zvyšují vaši obranyschopnost. Je nesmírně důležité, abyste citron konzumovali, a to především v zimním období, kdy se vaše fyzická aktivita snižuje.

Nezapomínejme na med

Med je velmi zdravou potravinou, kterou pro nás produkují včely. Med má sladkou chuť a je mimořádně bohatý na flavonoidy a speciální antioxidanty – snižují riziko vzniku rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění. Nedávný výzkum ukázal, že je med velice účinný při léčbě vředů a gastroenteritidy. Med je také velmi silným pomocníkem v boji proti kašli. Podporuje vaše zdraví a dodá vám rychle zdravou dávku energie.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button