PrevenceRady a tipy

Očistěte své tělo od parazitů za pomoci dvou ingrediencí

Milujete sladké a dopřáváte si ho každý den? Věřte tomu, že nejste sami, mnoho z nás má chronickou chuť na sladké a dopřávají si sladké potraviny v hojném množství. Už jste přemýšleli nad tím, proč tomu tak je?

Milovníci sladkostí

Vaše chuť na sladké se může proměnit v závislost a hlavní příčiny mohou být dvě. První z nich je stres a druhou jsou parazité ve vašem těle. Když jíte hodně sladkostí, vytváříte ve svém těle podmínky pro vytváření hlenu. Přebytek hlenu ve vašem těle je ideální základnou pro nejrůznější bakterie. Pokud máte parazity žijící ve střevech, kteří prosperují z přebytečného hlenu, berou vám potřebnou energii. Pokud se zbavíte těchto parazitů, budete mít mnohem více energie. Na odstranění parazitů budete potřebovat pouze dvě složky, které vás zbaví těchto nepříjemností.

Ingredience:SONY DSC

  • 100 g lněného semínka
  • 100 g hřebíčku

Příprava:

Rozemelte všechny ingredience v mlýnku nebo rozdrťte v hmoždíři, dokud nevznikne jemný prášek. Měli byste užívat 2 polévkové lžíce každé ráno po dobu tří dnů. Můžete směs zakomponovat do své snídaně nebo vypít jako výluh s horkou vodou a medem. Po třech dnech by měla následovat tři dny pauza a takto stále dokola celý měsíc. Tuto proceduru opakujte několikrát do roka, abyste se zbavili všech parazitů.

Jak poznám, že mám parazity?

Pokud jsou ve vašem těle parazité, můžete trpět tiky, záškuby svalů či vnitřním chvěním. Projevovat se mohou i závratě, točení hlavy, zatmění před očima, objevit se může deprese, úzkosti, pocity tísně, nevysvětlitelná panika, poruchy vidění či arytmie. Zbavte se parazitů s pomocí jednoduché domácí směsi, které vám pomůže cítit se opět skvěle a především zdravě.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button