KrásaRady a tipy

Zde je návod, jak si vyrobit domácí detoxikační náplast na nohy svépomocí!

Už jste někdy použili detoxikační náplast? V minulosti se tento druh domácí detoxikace používal v Japonsku. O čem je řeč? Jedná se o podomácku vyrobené polštářky, které umístíte na spodní část chodidla, než půjdete do postele. Když se probudíte, budete vidět, že samolepící polštářky ztmavly.

Nebezpečné toxiny z těla jsou na nich, takže vás pomohly očistit! Umístění na spodní část nohou není všem jasná, ale je to proto, že tato lokalizace souvisí s odtokem krve a lymfy do trupu. Pokud navíc ani necvičíte, je váš krevní oběh zpomalen zejména v oblasti kotníků, dolních končetin a nohou. Díky této detoxikaci se zbavíte bolestí a budete se cítit méně unavení. Samozřejmě, že jdou tyto náplasti i koupit v obchodech, ale doma si s nimi také hravě poradíte. Navíc budete potřebovat jen pár ingrediencí.

Detoxikační náplast

Suroviny na detoxikační náplast:

  • Cibule
  • Česnek
  • Voda
  • Samolepicí gáza
  • Ponožky

Postup:

První věc, kterou byste měli udělat je nakrájet česnek a cibuli. Až vše pěkně nakrájíte, dejte chvíli stranou. Připravte si trochu vody do misky a nechte vařit. Do vařící vody, která se vařila 10 minut, vhoďte cibuli s česnekem a vařte dalších 10 minut. Směs nechte vychladnout a lehce nalijte na střed připravené gázy, ne moc, zase abyste neměli mokré ponožky. Lepkavou část polštářku nenamáčejte, záleží, jakou máte gázu. Teď je ovšem připravená k tomu, aby splnila účel. Opatrně přiložte na spodní část nohy, navlečte si ponožky a druhý den ráno sejměte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button