Rady a tipy

Chcete zrychlit váš metabolismus, odstranit z těla toxiny a zhubnout?Zkuste tento recept a výsledky se dostaví již za 72 hodin!

Náš zdravý život závisí z velké míry na naší stravě. Pokud budete jíst zdravě, sportovat a v životě budete aktivní, je velká pravděpodobnost, že budete v životě zdraví a šťastní. Jestli si zvolíte variantu nezdravé stravy, válení na gauči a sledování televize, nemoci se vám nevyhnou a k tomu všemu vás bude trápit obezita.

Připravte si nápoj

Vše, co pozřete nezmizí někde ve vzduchu, ale ve vašem žaludku, kde se jídlo rozloží a vstřebá se do vašeho těla. To by si každý člověk měl uvědomit. Dnes si ukážeme recept na nápoj, který zrychlí váš metabolismus, pomůže vám z těla odstranit toxiny, a tím pádem i zhubnout. Zapomeňte na léky, doplňky stravy a připravte si zdravý nápoj. Vyhotovit si ho můžete doma sami, tudíž budete jasně vědět, co nápoj obsahuje.

Ingredience:4907879960_e8b8f09061

  • chilli nebo feferonky
  • citronová šťáva z půlky citronu
  • 2 natě řapíkatého celeru
  • 2 lžíce strouhaného zázvoru
  • šálek rajčatové šťávy

Příprava:

Připravte si chilli nebo feferonky podle toho, jak moc máte rádi pálivé, spolu se zázvorem, šťávou z citronu a rajčatové šťávy – vložte do mixéru. Až bude nápoj hotový, nalijte ho do sklenice a jako ozdobu vložte celerové stonky.

Jak nápoj používat?

Konzumujte každý den, vypijte klidně tři sklenice za den. První zlepšení byste měli pocítit již za 72 hodin. Tato šťáva z účinných ingrediencí odstraní z těla toxiny, zlepší metabolismus a pomůže vám zhubnout.

Nejlepší cesta k hubnutí? Chilli!chilli

Díky ostrým pochutinám, a především těm, které obsahují chilli, lze zhubnout mnohem rychleji, než po různých přípravcích, které můžete vidět v reklamách. Zásluhu na hubnutí má především chilli, ale i přidaný zázvor. Látky obsažené v chilli (a všem ostrém) mají tepelné účinky způsobující oxidaci tukových tkání a také výrazně uspíší trávení, jelikož zrychlují metabolismus a sekreci žaludečních šťáv. Hlavní zásluhu nese rostlinný alkaloid kapsaicin, který papričky obsahují a způsobuje jejich pálivost. Naleznete ho i v paprice či pepři. Pokud se tedy snažíte zhubnout, určitě se nevyhýbejte pálivým pokrmům.

Jedinečný zázvor

Zázvor je vhodný pro každého, kdo se snaží zhubnout, po chilli je další ingrediencí, kterou bychom jako přísadu do svých jídel při hubnutí vynechat určitě neměli. Zázvor zahřívá organismus a tím dochází ke zrychlování metabolismu a efektivnímu spalování energie. Samozřejmě nezhubnete tím, že budete konzumovat jen chilli a zázvor, ale podpoří vaše spalování a pomůže zhubnout.

Rajčatová šťávaBloody Mary Coctail with celery stalk and pitcher.

Šťáva z rajčat je červeným pokladem pro vaše zdraví. Rajčatová šťáva v sobě ukrývá veškeré vitaminové bohatství, které mají čerstvá rajčata. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C, E a K, minerální látky, především draslík, železo, zinek, kyselinu listovou, vlákninu a lykopen. Lykopen je účinným antioxidantem, který zbavuje tělo volných radikálů a preventivně předchází rakovinnému bujení. Díky rajčatové šťávě v nápoji se tedy zbavíte toxinů z těla a preventivně bojujete proti rakovině.

Citron a hubnutí

Citron je pro svůj vliv na naši postavu vyhlášený. Je nepostradatelnou složkou při hubnutí a v našem receptu nemůže chybět. Citron pomáhá urychlovat hubnutí, jelikož obsahuje pektinovou vlákninu. Navíc účinně čistí vaší krev a je fantastickým zdrojem antioxidantů a vitamínu C.

Vyzkoušejte jedinečný nápoj na hubnutí, který prohřeje vaše tělo, zrychlí metabolismus, pročistí tělo od toxinů a stane se zaručeným pomocníkem při hubnutí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button