KrásaRady a tipyZdraví

Co platí na puchýře, kuří oka a mykózu nohou? Přečtěte si tento článek, neuvěříte vlastním očím!

Dobrou péčí o nohy se vyhnete kožním nepříjemnostem. Nemusíte si kupovat drahé kosmetické produkty, budete se možná divit, jaké levné suroviny se dají v péči o nohy použít..a pozor, také fungují a z výsledků budete nadšeni. V tomto článku vám ukážeme, jak zacházet s plísňovou infekcí, puchýřem, kuřím okem a dnou. Vše přirozené cestou!

Jak se zbavit houbové infekce na nohou

puchýřeÚstní vodu jistě znáte a některé složky v ní, čistí mimo vaší dutinu ústní i chodidla nohou. Ústní vodu stačí přelít do menšího lavoru a namočit tam nohy po dobu 30 minut. Jelikož ústní voda obsahuje řadu užitečných a prospěšných látek včetně alkoholu, plísňová infekce na nohou ustoupí. Trápit vás však může i infekce na rukou, takže sem klidně ponořte horní končetiny.

Česnek, chilli omáčka a antiperspirant

Pokud máte problém s mykotickou infekcí, pomůže vám také obyčejný česnek s neobyčejnými vlastnostmi. Stačí namazat trochu česneku mezi prsty u nohou a nechat působit jeden den. Na kuří oka je zase velmi účinná cibule. Jeden silnější plátek cibule namočte do jablečného octa a aplikujte na spodní část nohy. Poté si navlékněte ponožky, kuří oka změknou a snadno je odstraníte.

puchýřeLékařská vazelína s chilli omáčkou se zase přikládá na puchýře. Vysoké množství kapsaicinu uklidňuje nervy, snižuje bolest a zánět. Chilli omáčku smíchejte s vazelínou a pokryjte jí část gázy – tu přiložte na postižené místo.

Snížit bolest puchýře lze také solí. Součástí soli je síran hořečnatý, který opět tlumí bolest a zánět. Možná zdánlivě nemožné, ale na puchýře se dá nastříkat také antiperspirační sprej. I když to malinko bolí, oblast kolem puchýře vyschne a urychlí proces hojení. A ještě jsme vám slibovali nějakou radu ohledně onemocnění zvané DNA. Přestaňte konzumovat cukr a vaše hodnoty se zlepší. Nedávná studie zjistila přímý vliv spotřeby cukru spojenou právě s tímto druhem onemocnění. Konzumovat přírodní cukr je však přirozené. Proti zánětu blahodárně působí jahody a višně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button