PrevenceZdraví

Zázrak zvaný: orgánové hodiny

Zřejmě vás to nikdy nenapadlo, ale skutečnost, že se často budíte v tu samou noční či ranní hodinu obvykle značí nějaký zdravotní problém, konkrétně s vašimi orgány.

Je nutné zmínit, že tato skutečnost má daleko větší význam, než si zřejmě myslíte. Když jste nemocní, doporučuje se používat lékařem předepsané léky i přes to, že v danou chvíli nepomáhají.

Léky nezabírají z důvodu ovlivnění a ochabení životní energie. Tímto studiem se hlavně zabývají v Japonsku a Číně. Jedná se o pomyslnou vnitřní energii, která obrovsky ovlivňuje produkci hormonů v těle, krevní oběh a na další látky v našem těle.

V Číně se již mnoho let zabývají fungováním těla v závislosti na průchodu energie v těle. Souhrnně to nazývají energií života.

Například, když se necítíte „ ve své kůži“, tak vám vaše tělo samo značí, že energie byla nějakým podnětem zastavena, zablokována a nemůže tudíž proudit do určitých částí vašeho těla. A naopak, pokud se cítíte velice dobře, vaše energie proudí vaším tělem bez překážek.

Ač si to neuvědomujeme, naše tělo pracuje i během spánku.

Jak již bylo zmíněno výše, když se v noci či ranních hodinách probouzíte pouze v určitý čas, může to symbolizovat problémy s vašimi orgány. Nyní si tedy uvedeme, o jaké problémy a v kolik hodin se o jaký problém jedná. Nutné ještě dodat, že jednotlivé problémy mají však díky energii i emotivní stranu a pocity.

Když se budíte v:
23:00 – 1:00

Probouzení se v tuto noční hodinu značí problémy spojené se žlučníkem. Chcete -li se uzdravit, měli byste někomu odpustit.

1:00 –  3:00

Zmíněná doba symbolizuje problémy s játry. Když to převedeme na emociální stránku, navazuje se na pocity zahrnující zášť, zlobu a hněv.

3:00 – 5:00

Tento čas upozorňuje na problém s dýchacími orgány, tudíž se zaměřme na naše plíce. A právě plíce souvisí se smutkem.

5:00 – 7:00

Tato ranní doba značí problémy se střevy a zde se projevují pocity lítosti. Zkrátka a jednoduše, něčeho litujete.

Věřím, že tento článek vám pomůže si uvědomit, proč se budíte zrovna v danou hodinu. Ač se to zdá neuvěřitelné, naše tělo opravdu funguje jako celek  a vše souvisí se vším.
 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button