OstatníPrevence

Dámy pozor: Při častém pití kávy se zmenšují prsa!

Mnoho žen považuje prsa za jeden z hlavních symbolů ženskosti, i když se jim to muži snaží, často marně, rozmluvit. Velké množství žen hledá způsoby, jak svá prsa zvětšit, přitom je často nevědomky ještě více zmenšují. Podle nedávné vědecké studie bylo odhaleno, že stačí vypít pouhé 3 šálky kávy denně, aby se začala ženská ňadra srážet.

Zní to neuvěřitelně, že? Při této studii bylo pečlivě pozorováno hned 300 žen. Během testování byly ženy dotazovány, kolik šálků kávy každý den vypijí. V této studii vědci zjistili, že 3 šálky jsou dostatečné množství kávy, aby se prsa začala zmenšovat a také bylo zjištěno, že se účinky zvyšují při každém dalším šálku kávy.

a-cup-of-coffee-399478_960_720

Tedy, čím více kávy, tím je efekt zmenšování větší. Skupina výzkumníků řekla, že existuje jasná souvislost mezi pitím kávy a menšími prsy. Téměř polovina dotazovaných žen vlastnila gen, který prokazatelně spojoval velikost prsou s příjmem kávy.

woman-466130_960_720Helena Jernstroem, přednášející experimentální onkologie na Lundské univerzitě ve Švédsku, řekla, že pití kávy může mít významný vliv na velikost prsou. Helena také říká, že není důvod k panice. Káva se sice podílí na zmenšování poprsí, ale neznamená to, že by prsa přes noc jen tak zmizela. Prsa nezmizí, jen se budou nepatrně zmenšovat. Pokud jste na kávu zvyklé a zároveň se obáváte o ztrátu velikosti poprsí, není nutné kávu zcela vyloučit z jídelníčku, pouze je vhodné ji omezit.

Běda vám, jestli si začnete myslet, že všechny ženy s menšími ňadry jsou intenzivními konzumentkami kávy. Pokud vypijete méně šálků kávy, než 3, sledujte také velikost vašeho hrníčku. Pokud je objem vašeho hrnku velký, stačí vám jediný šálek.

Dobrá zpráva

Je tu naštěstí také jedna dobrá zpráva. Výzkumy ukázaly, že pravidelný přísun kofeinu pomáhá snížit riziko rakoviny prsu. Také bylo zjištěno, že pravidelný příjem kávy souvisí s dopadem na ženské pohlavní hormony – estrogeny.

coffee-563797_960_720

Můžeme také zmínit, že některé sloučeniny v kávě mohou změnit ženský metabolismus, díky kterému žena získává lepší konfiguraci estrogenů, která se o snížení rizika stará.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button