KrásaZdraví

Zbavte se šedivých vlasů a aktivujte růst nových s 20 minutovou léčbou

V dnešním článku se zaměříme na stimulaci růstu nových vlasů a poradíme vám, jak zlepšit svou přirozenou barvu vlasů a posílit pokožku hlavy. Pokud chcete zastavit či snížit vypadávání vlasů, objevte spolu s námi ověřený recept.

Vypadávání vlasů u žen

Padáním vlasů jsou postiženy nejen ženy, ale i muži. Ženám vypadávají vlasy většinou v souvislosti s hormonálními výkyvy. Nejčastěji řeší úbytek vlasů v období těhotenství a po porodu, trápí je i v období menopauzy. Kromě hormonálních změn ovlivňují vypadávání vlasů u žen i jiné faktory, jako dědičnost, špatný krevní oběh, akutní onemocnění, nedostatek železa, diabetes, stres či specifické poruchy výživy.

Muže trápí vypadávání vlasů nejvíce

Pokud mužům začnou vypadávat vlasy, jde většinou o více viditelné změny než u žen. Muži jsou z vypadávání vlasů často nešťastní, jelikož se jim vytvářejí kouty a neestetická pleš. U mužů hraje roli dědičnost, hormonální změny a stárnutí.

Zastavte vypadávání vlasů

Pokud toužíte po snížení vypadávání vlasů, vyzkoušejte přírodní recept, který si můžete jednoduše připravit doma. S ním eliminujete své šedé vlasy a podpoříte růst nových vlasů, stačí vám k tomu 20 minut péče denně.

Na lék budete potřebovat:

  • 10 stroužků česneku
  • 1 velká cibule
  • 5 šalotek
  • 10 listů kari (seženete i online)
  • 300-400 ml kokosového oleje

Jak lék připravit?

Pokrájejte listy kari, cibuli, česnek a šalotku. Vše dejte do mixéru, který přísady rozdrtí či je pečlivě nasekejte. Přidejte kokosový olej a následně dejte směs do hrnce a smažte, dokud nebudou všechny složky křupavé a černé. Občas zamíchejte. Počkejte až směs vychladne a zceďte ji do skleněné nádoby. Poté ji začněte nanášet na vlasy a počkejte 20 až 30 minut. Následně si vlasy důkladně umyjte. Tato směs obnoví tmavou barvu vlasů a stimuluje jejich růst. Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte směs denně a to nejméně 2 měsíce. Kokosový olej podporuje zdravý vzhled vlasů a lehce se do vlasů vpije, aby zabránil jejich šedivění. Po něm jsou vlasy zdravé a rychleji rostou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button