PrevenceZdraví

Zlepšení krevního oběhu pro seniory a prevence nachlazení

Infekce v těle či nachlazení je pro každého velmi nepříjemnou záležitostí. Bojovat s nimi můžete různými způsoby. Máte raději chemickou či přírodní cestu? Pokud zvolíte druhou možnost, vyzkoušejte náš recept na lidový lék, který pochází z Německa. Jedná se o nápoj skládající se z česneku, citrónu, zázvoru a vody.

Léčení přírodní cestou s sebou váže mnoho výhod. V případě našeho nápoje, je to léčba a prevence před již zmíněnými problémy, spolu s léčením kardiovaskulárního systému a mnoho dalších. Pokud nápoj budete konzumovat každý den, bude to mít velmi pozitivní dopad na celé vaše tělo.

Nápoj je mimo jiné také vhodný pro regulaci zvýšeného krevního tuku. Zabraňuje celkové únavě organismu a je velmi účinný při posílení imunitního systému. Nápoj se také hodí při očistě jater a ke zlepšení jaterních enzymů. Tento přírodní lék brání i vzniku volných radikálů v těle, které jsou příčinou nejvážnějších nemocí, jako je onemocnění srdce a krevního oběhu.

Na léčivý nápoj budete potřebovat:

  • 4 větší stroužky česneku
  • 4 citrony i s kůrou (nejlépe v bio kvalitě)
  • 1 menší kořen zázvoru (asi 3 až 4 cm) nebo dvě polévkové lžíce sušeného zázvoru v prášku
  • 2 litry čisté vody

V první řade umyjte citróny. Ty pak i se slupkou nakrájejte na malé kousky. Oloupejte česnek a zázvor (pokud ho máte v čerstvém stavu) a všechny ingredience vložte do mixéru. Mixujte tak dlouho, dokud nedostanete konzistentní jemnou hmotu. Směs vysypte z mixéru přímo do hrnce a zalijte 2 litry čisté vody. Nápoj za stálého míchání ohřívejte, dokud nedosáhnete bodu varu. Poté stáhněte z plotýnky a nechte směs vychladnout. Směs přeceďte přes husté sítko či plátýnko. Výsledný nápoj uchovávejte ve skleněných lahvích v lednici.nachlazení

Nápoj je ideální konzumovat každý den, nejlépe na lačný žaludek. Tento postup dodržujte 3 týdny, poté si dejte týden pauzu. V konzumaci můžete neustále pokračovat ve stejných cyklech.

Jestliže vám nevyhovuje chuť, můžete do nápoje přidat jednu polévkovou lžíci mede nebo pár kapek stévie.

Po třech týdnech užívání byste měli výrazně pociťovat změnu v regeneraci organismu. Kombinace citrónové vody neutralizuje pach česneku, tudíž se nemusíte bát nepříjemné chuti. Nápoj se ukázal vynikajícím lékem především pro seniory, kterým se po několika týdnech zlepšil krevní oběh.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button