HubnutíJídlo

8 „obyčejných“ potravin z vaší kuchyně, které vám pomohou zhubnout

Přestaňte propadat trendu chia semínek a avokáda. Místo toho se spoléhejte na tyto potraviny na hubnutí, které jsou ve vaší kuchyni právě teď, abyste se dostali do formy.

Díky lákavým potravinám, jako je avokádo, plné zdravých tuků, živin a sakra hodně mezinárodní „nóbl“ atmosféry, jsme zapomněli na schopnost místních potravin způsobujících hubnutí, které jsou snadno dostupné v každé české domácnosti.

Špenát

Zelenina se zelenými listy s nízkým obsahem kalorií a vysokou nutriční hodnotou, to je „obyčený“ špenát, nabitý dobrotami v podobě vitamínů, minerálů a vlákniny, vám nejen pomůže snadno se nasytit, ale také udržuje zadržování vody pod kontrolou.

Rajčata

Rajčata jsou velmi užitečná při zadržování tuku a vody. Takže neváhejte a spoléhat se na ně, pokud se snažíte zhubnout.

Vejce

Bílkoviny, bílkoviny a zase bílkoviny ve vaječných bílcích s dobrotou některých zdravých tuků ve žloutku. Co víc potřebujete od jídla během cesty hubnutí?

Okurka

Tato zelenina má vysoký obsah vody a vlákniny a velmi nízký obsah kalorií. Navíc je osvěžující, chladivá a může vám pomoci kontrolovat pocit hladu.

Ořechy

Potřebujete zdravé tuky, abyste se zbavili uložených tuků v těle. Jaký lepší způsob, jak je získat, než ořechy, jako jsou mandle, arašídy a vlašské ořechy. A dostanete navíc dávku bílkovin a vlákniny.

orechy

Koření

Od kurkumy a skořice, po černý pepř – schopnosti koření zvyšovat metabolismus jsou známy všem.

Zázvor

Zázvor má mnoho prokázaných výhod, jako je boj proti obezitě, díky čemuž se cítíte plnější, vyhýbáte se zadržování vody a zrychluje váš metabolismus. Zázvor nepomáhá jen při nachlazení, ale také při hubnutí. Proč byste se tomu tedy chtěli vyhnout?

Česnek

Česnek je proslulý přírodní potlačující chuť k jídlu. Navíc je česnek dobré přírodní antibiotikum.

Zdroj obrázků: pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button