JídloZdraví

Afrodiziakální hřebíček tlumí i bolest zubů během několika minut!

Bolesti zubů mohou být někdy velmi silné až nesnesitelné. Ti, kteří se bojí zubaře a otálejí s jeho návštěvou, trpí zřejmě o to více. Léky proti bolesti nezabírají a pohotovost je třeba daleko. Zkuste tento osvědčený přírodní lék z Indie, je na zuby hodně účinný.

Než seberete odvahu jít k zubaři nebo jen nechcete nikam v noci, hřebíček vám pomůže bolest na pár hodin utlumit. V Indii se hřebíček přidává mimo jiné i do pokrmů, kde plní úlohu lepšího vstřebávání těžkého jídla a samozřejmě proti bolesti zubů.

hřebíček

Jak to funguje?

Když vás bolí zub nebo dáseň, dejte hřebíček na bolestivé místo a skousněte ho. Stiskem zubů ho tam držte po dobu 15-30 minut. Bolest by se měla postupně zmenšovat a zmizet.

Hřebíček je širokospektrým kořením, působí navíc i na řadu jiných problémů. Jeho účinek není tedy jen analgetický. Bolesti mizí i díky antibakteriálnímu efektu – ničí bakterie a posiluje imunitu.

Hřebíček slouží jako antiseptikum

hřebíčekKdyž se dostane k místu infekce, působí dezinfekčně. Místo navíc znecitliví, čímž odbourává i vnímání bolesti. Rozhodně má i močopudný účinek a detoxikační vlastnosti. Když ho rozkoušete máte svěží dech.

Působí rovněž na pohybový aparát (bolestivost kloubů, dna, revma), záněty dýchacích cest, ale i na žaludek. Pokud máte pocit, že jste něco zkaženého snědli, pomůže hřebíček. Povzbuzuje také činnost srdce a v neposlední řadě je afrodiziakem. Teplá pronikavá vůně hřebíčku povzbuzuje smysly.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button