Přírodní léčbaZdraví

Akupunktura na dlani – vyléčí bolesti i neduhy

Věděli jste, že existuje způsob jak rychle a snadno potlačit bolest v kterékoliv části těla? Ano jde to! S pomocí stlačování určitých bodů na dlani. My vám ukážeme jak na to.

Podle reflexologie jsou určité body pevně spojeny s částmi těla a správný dotek, tak může na dálku účinně stimulovat orgány a tkáně.

Je to jednoduché – jen je potřeba strefit se na správné místo, stlačit jej na 1-2 minuty a zhluboka přitom dýchat.

Spodní část palce

Stisknutí místa u kořene palce se můžete zbavit problémů s kašlem, dýcháním a zlepšit funkci štítné žlázy.

Palec

Stlačením místa na palci můžete úspěšně regulovat činnost sleziny a žaludku a také si ulevit od úzkostí a deprese. Pozitivní účinky má i na pleť a snižuje citové vyčerpání.

Ukazováček

Pomůže vám, pokud trpíte na bolesti ledvin a potíže s močovými cestami. Může pomoci zmírnit také bolest svalů, páteře či zubů. A v neposlední řadě pomáhá i při pocitech strachu, zmatku nebo zklamání.

Prostředníček

Používá se k regulaci jater a žlučníku. V psychické oblasti vám také pomůže při nerozhodnosti a špatné náladě. Pomáhá také ke zlepšení zraku a podpoře cirkulaci krve, což příznivě působí i ke zmenšení menstruačních obtíží.

Prsteníček

Stimulací tohoto prstu podpoříte činnost plic a tlustého střeva. Zbavíte se také negativních pocitů a napětí. Celkově také pozitivně působí na trávící systém a správné metabolické funkce.

Malíček

Stlačení bodu na malíčku zlepšuje činnost tenkého střeva a podporuje činnost srdce. Pomáhá i při otocích a potížích s krkem nebo jícnem. Dobrým pomocníkem je i při osteoporóze.

Vnější část dlaně

Reguluje hladinu cukru v krvi, a tak pomáhá diabetikům. Působí i jako prevence proti rakovině konečníku.

Uprostřed dlaně

Stisknutím bodu ve středu dlaně snížíte trávící potíže a bolesti břicha. Stimuluje i činnost hormonů a pomáhá vaše tělo udržovat v optimální kondici.

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button