Rady a tipyZdraví

Znáte tibetský lék dlouhověkosti?

Dlouhověkost Tibeťanů je celosvětově známá. Jejich recept má dlouhou tradici a popis byl nalezen ve starověkém tibetském klášteru na hliněných destičkách. Předpokládá se, že byl sepsán před více, než 2000 lety. Recept slibuje dlouhověkost a silné zdraví. Přípravek dokáže postupně očistit cévy od nezdravého cholesterolu a působí tak preventivně od infarktu a cévních mozkových příhod.

Tibetský tajný recept dokáže zabránit vzniku anginy pectoris, působit preventivně před nádorovým onemocněním, zlepšit zrak a omlazovat tělo.

Recept na tibetský elixír pro silné zdraví a dlouhověkost

Na lék budete potřebovat:

  • 300 g česneku
  • 1 kg citrónů bez chemického ošetření
  • 1, 5 litru vody

Oloupejte česnek a nakrájejte na menší kousky. Citrón omyjte, nakrájejte a odstraňte pecky. Vodu přiveďte k varu a jakmile se začne vařit, přidejte připravený česnek a citrón. Zakryjte a nechte vařit po dobu 15 minut na mírném ohni. Nechte vychladnout, přeceďte a přelijte do uzavíratelné skleněné nádoby.

Dávkování

Tento lék pijte každé ráno na lačný žaludek. Doporučená denní dávka je 0,5 dl. Nápoj pijte po dobu 25 dní. Po uplynutí této doby si dejte přestávku 10 dní a poté můžete proces znovu opakovat. Více, než dvakrát však celou proceduru neopakujte.

Pokud se vaše zdraví zhorší, lék přestaňte užívat. Pokud trpíte nějakými dlouhodobými chorobami, měli byste se před užíváním poradit se svým ošetřujícím lékařem. U zdravých lidí se doporučuje lék užívat jednou, maximálně dvakrát do roka.

dlouhověkost

Tibetský lék pro omlazení těla

Tato směs česneku, medu a citrónu je jako přírodní elixír známý především pro své omlazující účinky.

Na tento elixír budete potřebovat:

  • 10 hlaviček česneku
  • šťávu z 10 citrónů
  • 1 kg medu

Česnek oloupejte a nasekejte na jemno. Takto připravený česnek smíchejte s kilogramem medu a šťávou z 10 citrónů. Směs nalijte do sklenice, přikryjte a nechte odstát osm až deset dní.

Dávkování

Každé ráno a večer vypijte lžíci tohoto léku na lačný žaludek.

Proč jsou tyto recepty tak efektivní?

Tyto recepty obsahují pouze tři přísady – med, citrón a česnek. Každá ingredience má v sobě plno léčivých látek.

Česnek

Česnek chrání cévy, snižuje krevní tlak a snižuje hladinu cholesterolu. Také snižuje riziko vzniku infarktu a mozkové mrtvice. Mimo jiné je česnek užitečný jako prevence nádorových onemocnění, také chrání před různými chronickými onemocněními. Zmírňuje chřipku, ničí střevní parazity, hojí bakteriální a houbové infekce, posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí a snižuje únavu a napětí.

Citrón

Citrón má silný antioxidační a antibiotické vlastnosti. Je účinný jako prevence před nádorovým onemocněním. Zabraňuje usazování špatného cholesterolu a chrání tělo před mrtvicí a srdečním infarktem. Kromě toho zpomaluje stárnutí.

Med

Med má stejně jako předchozí dvě ingredience antibiotické vlastnosti. Chrání tělo před škodlivými látkami, a pokud je použit v kombinaci se správnými bylinkami, zvýší se jeho účinnost.

Kombinace těchto tří ingrediencí je tedy to nejlepší, co můžete do těla dostat. Vyzkoušejte oba, nebo jeden z těchto léčivých elixírů a pociťte léčivé účinky i na sobě.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button