KrásaRady a tipy

Jak zabránit tření kůže mezi stehny? Účinný trik zejména na léto

V horkých letních dnech se více potíme a trpí tím i naše stehna. Třou se o sebe a objevuje se na nich zarudnutí, které může začít svědit. V horším případě se vyskytuje vyrážka a boláky.

Je to dáno zejména tukem v této oblasti, ale stává se to občas také hubeným lidem v důsledku anatomických souvislostí, někdy i z jiných důvodů.

Chcete se těchto potíží zbavit? Zarudnutí zmizí a nebude se opakovat, když si přečtete tři jednoduché a velmi užitečné rady.

Jak se vyhnout tření mezi stehny

třeníMezi stehna se dá použít deodorant, který je sice určen pro podpaží, ale stehnům určitě neublíží. Menší množství deodorantu naneste na postižené části stehen. Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Kromě osvěžení chrání kůži před třením.

Dětský pudr je v tomto případě spásou i pro dospělé. Naneste ho na čistou a vysušenou kůži stejně jako deodorant.

Kokosový olej se výborně vstřebává do kůže a nezanechává žádné stopy. Snižuje podráždění, zarudnutí, hojí rány a poskytuje kompletní péči o pleť.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button