KrásaRady a tipy

Zázračná maska pro dokonalý lesk vašich vlasů

Med a skořice jsou ceněné pro jejich úžasné léčivé vlastnosti. Med a skořice se používají v tradičních medicínách a léčitelství již stovky let. Své místo mají v kuchyni i v kosmetickém světě. My se dnes zaměříme na vlasovou masku, která vaše vlasy regeneruje a vytvoří dokonalý lesk.

Přírodní vlasová maska

Na kupované kosmetické výrobky zapomeňte a vyzkoušejte domácí vlasovou masku. Příliš ingrediencí potřebovat nebudete, jelikož dvě nejhlavnější jsou natolik léčivé a přínosné pro vaše tělo, že je ničím zbytečným obohacovat nemusíte. Tato maska vás zbaví lupů, posílí vlasy a bojuje proti třepení konečků, hydratuje a vyživuje pokožku hlavy.

Med a skořice na vlasy

Jedním z hlavních léčivých vlastností skořice je to, že zlepšuje krevní oběh a zrychluje metabolismus. Skořice hraje v této masce nepostradatelnou roli. Díky ní jsou vlasy pružné, objemné a lesklé. Kromě toho má skořice skvělé antioxidační vlastnosti a chrání vlasy před vnějšími vlivy, kterými je i ultrafialové záření či chlad. Tato maska je velice prospěšná pro všechny, které trápí matné, křehké a oslabené vlasy. Nicméně to neznamená, že není určená ostatním. Je skvělou prevencí a chrání vaše vlasy. Použít ji může každý.

Olivový olej

Olivovému oleji se přezdívá tekutý zázrak a je jednou z nejzdravějších surovin světa. Má unikátní složení, obsahuje totiž množství mono-nenasycených kyselin a vitamín E. Olivový olej není malým zázrakem jen pro váš zažívací trakt a celý organismus, ale i pro vaše vlasy. Působí na ně výživně a regeneračně. Díky němu jsou vlasy zdravé, lesklé a obnovuje se jejich přirozená struktura.

Ingredience:maska na vlasy
  • 1 lžička skořice
  • 1 lžička medu
  • ½ šálku olivového oleje
Příprava:

Příprava je více než jednoduchá, jediné co musíte udělat, je dát olivový olej na pánev, lehce ho zahřát a vlít do misky. Do zahřátého olivového oleje přidejte 1 lžičku medu a 1 lžičku skořice. Vše smíchejte pomocí lžíce a máte hotovo.

Použití:

Před použitím masky si vlasy rozdělte do několika částí s pomocí hřebenu, tím bude aplikace masky jednodušší a dostane se do každé části vlasů a pokožky. Poté aplikujte masku, začněte od zadní části vlasů. Masku nechte na vlasech 15 minut a poté opláchněte vodou, umyjte šamponem a naneste kondicionér. Masku pro oživení vlasů používejte jednou týdně. Sami po prvním použití pocítíte a uvidíte výrazný rozdíl.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button