Rady a tipy

Smoothie, které podpoří vaší cestu za plochým bříškem

Každá žena touží po plochém bříšku bez tuku a povislé kůže. Nejlepší volbou pro tento cíl je pravidelný sport a dostatek pohybu. Samozřejmě každý z nás na něj nemá tolik času, kolik by si přál. V tomto případě se spokojte méně s pohybem, ale razantně změňte svůj stravovací styl, pokud se již zdravě nestravujete.

Základ je pohyb

Sami jistě víte, že základním krokem pro hubenější bříško a ztrátu tuku z celého těla, je pohyb. Mnoho lidí sportuje a nestravuje se příliš zdravě, a přesto jsou štíhlí. Pokud vás trápí, že nemáte na sport tolik času, či jste vyčerpaní z náročné práce a na sport u nemáte ani pomyšlení, vyzkoušejte drink, který vám pomůže zhubnout. Nejedná se o žádný preparát z plastové nádoby, ale o domácí smoothie, které obsahuje složky, které vás zdravě nasytí, pomůžou vám zhubnout a dodají tělu potřebné živiny a látky. Prostě se s ním nijak neošidíte.

Ingredience:maxresdefault

  • 1 banán
  • 1 pomeranč
  • ½ šálku nízkotučného jogurtu
  • 1 lžička kokosového oleje
  • špetka zázvoru
  • 2 lžíce lněného semínka
  • 2 lžičky syrovátkový proteinový prášek

Vše rozmixujte a pijte vždy před večeří.

Kokosový olej

Kokosový olej se stal v posledních několika letech důležitou složkou nejen v kuchyni, ale i v kosmetice. Jeho účinky na tělo a pleť jsou nevídané a my je postupně objevujeme. Nazýváme ho superpotravinou. Je doporučován dietology, jelikož se déle tráví a dodává tělu energii postupně. Také se v těle neusazuje, na rozdíl od jiných tuků, a rozkládá se na glukózu. Neobsahuje žádný cholesterol. Má lahodnou chuť i vůni a pokud je za studena lisovaný (panenský), uchovává si vitamíny A, C a E. Můžete ho používat na přípravu pokrmů a i na smažení.

Lněné semínkoBrown_Flax_Seeds

I když se může zdát lněné semínko v receptu nedůležité, obsahuje spoustu minerálních látek a vitamínů. Přináší vám zdraví v malém provedení. Působí pozitivně na žaludeční problémy, funguje jako prevence proti virovým onemocněním a rakovině. Snižuje krevní tlak a vysoký cholesterol. Doporučená dávka semínka je 2-3 lžičky denně. Přidat ho můžete do nápojů, slaných jídel či do sladkých dezertů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button