JídloPrevence

Chtěli jste se nechat očkovat proti chřipce? Raději se zbavte těžkých kovů

Různí lidé, různé názory na očkovací vakcíny, ale my víme své. Řada očkovacích vakcín proti chřipce a nachlazení obsahuje těžké kovy a jiné škodlivé látky, které lidskému zdraví rozhodně neprospívají. Očkování proti chřipce je považováno za strategický krok farmaceutických firem, který však nemá na lidské zdraví žádný pozitivní vliv.

Pokud už jste se očkovat nechali, zkuste vše napravit detoxikačním programem, který vám zde představíme. Lze ho využít i jako prevenci u těch z vás, kteří očkování neprodělali. Je zkrátka a jasně pro všechny! Těžké kovy se totiž nenacházejí pouze ve vakcínách, ale řada z nás je má v těle nastřádané za řádku let i z jiných příčin. Ukážeme vám ty nejlepší detoxikační potraviny všech dob. Zřejmě je přivítají zejména vegetariáni.

Ochrana před toxiny a těžkými kovy

Očistěte se zeleninou a ovocem

Syrová zelenina je nejúčinnější formou detoxikace, která léčí celé tělo od všech toxických látek nacházejících se ve vakcínách i mimo ně. Zeleninu byste měli konzumovat z toho důvodu, že obsahuje velké množství zdravých živin v podobě vitamínů, minerálů a antioxidantů. Všechny tyto složky jsou velmi účinnými nástroji v procesu čištění organismu od toxického odpadu.

Z těch nejznámějších druhů zeleniny jezte hlavně tyto: červená řepa, květák, brokolice, zelí, cibule, růžičková kapusta, kapusta a listová zelenina, z méně známých pak i artyčoky a chřest.

Ovocný detox : pokud se jedná přímo o detoxikaci, nejlepším ovocem je v tomto ohledu grapefruit a citrón.

Očistěte se bylinkami a kořením

Kapitola sama o sobě, ale nahlédněme alespoň do jejích základů. Bylinky a koření mají vysoké množství antioxidantů, které pomáhají tělo očistit od škodlivých toxinů, jež se do těla mohly dostat právě i vakcinací nebo jiným zdrojem.

Pokud bychom měli takové očistné bylinky jmenovat, spadá sem: česnek, zázvor, kurkuma, skořice, petržel, lístky koriandru a oregano. Do svých pokrmů začleňte zejména petržel a koriandr, zde je vysoká účinnost při odstraňování těžkých kovů z krevního řečiště.

Eliminujte tyto potraviny:

  • Alkohol
  • Kofein
  • Cukr

Každodenní detox

Nejefektivnější detoxikační recept a zdravou výživou pro váš organismus jsou brusinky a citróny.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 3,8 litru destilované vody
  • 1 šálek organického brusinkového džusu
  • 3 organické citróny
  • Pro dochucení: stévie/kajenský pepř

vakcínyVymačkejte šťávu ze tří citrónů a smíchejte jí ve skleněné nádobě s ostatními surovinami.

Každý den byste se měli snažit všechno vypít a tuto směs a to po dobu 10 dní. Kdo má nějaké lékařské omezení v příjmu tekutin nebo trpí nějakou chronickou chorobou, musí nejprve konzultovat o vhodnost užívání svého lékaře.

Tyto složky jsou velmi užitečné a efektivní při čištění jater, ledvin a krevního oběhu. Je jasné, že se nemůžeme vyhnout všem vakcínám, to by bylo i život ohrožující, ale tato detoxikační směs zmírňuje jejich dopad. Kompletní detoxikace vašeho těla je nutná i z toho důvodu, že hromadění toxinů by mohlo způsobit i velmi pestrou škálu nemocí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button