Zdraví

Dokonale vyčistí střevo a pomůže zhubnout tento přírodní nápoj!

Přírodní čistí nápoj s medem, jablkem, Chia semínky, a lněným semínkem.

Lidé ocenili a prováděli očistu střev od starověkého Řecka. V USA se v letech 1920 a 1930 stala populární očista tlustého střeva.

Nezdravé maso a jiné potraviny způsobují vznik hlenu v tlustém střevě, který produkuje toxiny a jedy tělu. Tyto toxiny jsou připisovány únavě, bolesti hlavy, přírůstku hmotnosti a nízké energii. Přinášíme skvělý recept, jak se těchto toxinů zbavit přírodním způsobem.

Jablka

Jsou plné rozpustných vláken, které vám pomáhají udržet plnohodnotnější stravu a zároveň pomáhá s uvolněním stolice. Jablka také obsahují nerozpustné vlákno, které přidává objem do stolice a zmírňuje zácpu, aby se věci pohybovaly (což je to, co chcete v očištění).

Lněná semínka

Další skvělou přísadou tohoto očištění jsou semena lnu. Jsou plné úžasných vláken, které pomáhají zpomalit vyprázdnění žaludku a zlepšují vstřebávání živin v střevě. Pomáhají nám předat potravu a snižovat riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.

Len také obsahuje sloučeniny, které poskytují antioxidační ochranu. Stejně jako pomáhá vašim střevům,tak len v tomto receptu zabije dvě mouchy jednou ranou tím, že chrání vaše srdce a zabraňuje kardiovaskulárním chorobám. Len je totiž plný omega 3 mastných kyselin.

Chia semínka

Chia je více než jen tráva z 90. let. Chia je plná vlákniny, která přispívá ke zdravému zažívacímu traktu. Jsou plná živin a vitaminů, které vaše tělo vstřebává, zatímco vyčistí toxiny.

Navozují pocit plnosti, což pomáhá zároveň při hubnutí. Stejně jako lněná semena, semena chia jsou plná omega-3 mastných kyselin, které udržují vaše srdce silné.

S úžasným a výkonným seznamem ingrediencí, budete blázen, pokud to nezkusíte. Vaše tělo vám poděkuje, zaručeno!

 

Přírodní recept pro čistá střeva

Složení

1 jablko zbavené jádřinců

1 čajová lžička medu

1 lžíce chia semen

1 lžíce mletého lněného semene

1 šálek vody

Pokyny

Smíchejte všechny přísady kromě chia semínek v mixéru.

Nalijte obsah mixéru do sklenice a promíchejte s chia semínky. Nechte 5 min. Odpočinout, občas promíchejte. A můžete užívat.

Když jíte hodně jablek nebo jídel s vysokým obsahem vlákniny (jako to poskytuje očista), je nutné, abyste pili hodně vody. Udržování hydratace zajišťuje zdravou stolici a fungující tělo!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button