PrevenceRady a tipyZdraví

Kouzelný elixír z citrónové šťávy a olivového oleje

Toužíte vyčistit svá játra od všech možných toxinů? Zde je řešení a je překvapivě jednoduché, pouze stačí správně zkombinovat dvě složky. Olivový olej a citrónová šťáva vás mohou až překvapivě dostat zpátky do formy.

Abychom docílili správného a žádoucího výsledku, je třeba tuto směs užívat vždy na lačný žaludek. Každé ráno si dejte 2 lžíce a již po několika dnech se dostaví výsledek. Budete se opět cítit zdraví jako rybička.

Dojde ke zlepšení stavu vaší pleti, pokožce se vrátí lesk a zdraví. A pokud se potýkáte s problémy s nepravidelnou stolicí, i zde se pozitivní výsledky dostaví .

Důležité je však používat co nejkvalitnější extra panenský olej. Kvalitu oleje lze ověřit na zadní straně u složení. Měl by být 100% olivový a nemíchaný.

A jak tedy pročistit a uzdravit tělo?

Zcela postačí, když si promícháme citrónovou šťávu s jednou lžící olivového oleje. Ideálně se užívá jedna dávka denně a je nutné dbát na pravidelnost. Do těla se pak přirozenou cestou dostanou prospěšné látky a spousta vitamínu C.

V čem spočívá kouzlo olivového oleje?

Spousta odborníků považuje olivový olej za ten nejlepší způsob, jak přírodně detoxikovat játra, neboť snižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje povlak z cévních stěn a zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

Tento celý detoxikační proces lze podpořit konzumací lněných semínek, kukuřice či řepkového oleje.

V čem spočívá kouzlo citrónové šťávy?

Citrónová šťáva stimuluje uvolňování žluči. Sice může být nahrazena kyselými přípravky, ale čerstvá šťáva z citrónu je prostě jiný „ kafe“.

Dokonce příznivě ovlivňuje dýchací cesty, plíce, zabraňuje nachlazení a posiluje celkově náš imunitní systém. Citrón také rozpouští písek a kameny, které se mohou vyskytovat v močovém ústrojí, a pomáhá kloubům.

Lze jej nahradit i brusinkovým džusem, který má takřka stejné účinky.

Pomáhá při kocovině

Tato jednoduchá směs velmi pomáhá i na kocovinu a to i v případě těžké detoxikace, jelikož zmírňuje zátěž jater a ihned regeneruje vše, co bylo již zničené.

Pokud máte problém se zácpou a trávením, s výjimkou nadměrné tvorby žaludečních šťáv, je kombinace citrónové šťávy a olivového oleje přímo hotový přírodní lék pro střevní a trávicí trakt.

Pravidelným užíváním směsi vás přestane trápit problém s nepravidelnou stolicí a přestane vás bolest žaludek.

Olivový olej má vysoký obohacovaný efekt a ochraňuje žaludeční a střevní sliznici před negativními faktory.

 

.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button