Rady a tipy

Šťáva na odstranění kyseliny močové z kloubů a na léčbu dny

Bolest kloubů, dna, vysychání kloubů, praskání, ztuhlost, to vše jsou nepříjemné stavy těla, které je možné zlepšit správnou stravou a pohybem. Dnes vám nabízím speciálně sestavenou šťávu na bolest kloubů, která je způsobena usazeninami krystalků kyseliny močové v nich.

Je to až překvapivé, ale okurková šťáva v této šťávové směsi hraje důležitou roli. Pomáhá totiž snižovat tělesnou teplotu, alkalizuje tělo a tak je velmi efektivní v odstraňování kyseliny močové z kloubů, stejně tak jako při léčbě dny.

Zázvor a celer vám pomohou snížit zánět v kloubech v průběhu procesu čištění. Jsou opravdu perfektní zbraní. V průběhu léčby můžete, ale nemusíte občas pociťovat v kloubech bolest, i když řešíte třeba jen ztuhlost.

Jsou neklamným důkazem procesu čištění kloubů zničením starých toxinů. Ale nebojte, brzy odezní. Doba přípravy tohoto nápoje vám nezabere více než 10 minut.

Ingredience

  • 4 stonky řapíkatého celeru
  • 2-3 cm kořene zázvoru
  • 1 střední okurka
  • šťáva z půlky citronu

Postup

Dobře vše umyjte a odšťavte ve svém odšťavňovači.

Léčba:

Tuto šťávu pijte tak často, jak je jen potřeba, nejlépe do vymizení příznaků onemocnění. Doporučuji tak 2x denně, pokud chcete proces urychlit. Vždy čerstvě připravenou, nejlépe ráno na lačný žaludek a popřípadě i večer, nejdříve však 2-3 hodiny po předchozím jídlem a 20 minut před jídlem následujícím.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button