Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Lék na bolavé klouby přímo pod nosem! Obyčejné kaštany skrývají velkou pomoc

Bolestivé klouby stěžují život mnoha lidem. A už dávno ne jen starým a nemocným. Často se s tímto problémem musí potýkat i mladí lidé a nevyhnou se operaci. Naštěstí existuje lék, kolem kterého zvlášť na podzim chodíme každý den!

Kromě sbírání hub se na podzim vydejte na sběr kaštanů. Určitě nebudete muset hledat dlouho. Jírovec roste i ve městech téměř na každém rohu.

Recept na lék proti bolestem kloubů

Stačí vám asi 15-20 kusů kaštanů. Opatřete si ostrý nůž a kaštany nakrájejte na čtvrtiny. Pokud vám to nepůjde, můžete se pokusit kaštany i rozmačkat. Pak je vložte do velkého hrnce a zalijte alpou nebo silným alkoholem.

Nádobu pevně uzavřeme a necháme asi měsíc odležet na chladném a tmavém místě. Tento roztok pak používáme k potíraní bolestivých kloubů.

Zázrak bez operace

Pro zvýšení účinku lze do směsi přidávat i rozdrcený acylpirin, ale pokud vaše potíže nejsou velké, bohatě si vystačíte i s kaštany a alpou/alkoholem.

Nejlepšího účinku dosáhnete, pokud budete bolavá místa potírat před spaním a necháte přes noc v klidu působit.

Pomáhá výborně proti bolesti, ale také podporuje prokrvení, což pozitivně působí i na studené nohy nebo křečové žíly.

Bylo prokázáno, že mnoho lidí, kteří už byli doslova před operací a začali tento lék používat, se nakonec operačnímu zákroku vyhnulo a dnes se cítí o mnoho lépe!

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button