Spolupráce

Na akné jedině přírodně. Z dlouhodobého hlediska nemá přírodní kosmetika konkurenci

Akné netrápí zdaleka jen teenagery. Zejména u žen se může objevovat v průběhu celého života v závislosti na cyklu nebo na životním stylu. Méně závažné formy jsou jistě zcela normální a není třeba se jimi znepokojovat. Pokud vás ale trápí velké boláky a rozsáhlá zánětlivá ložiska, je nutné efektivně zakročit. Dozvíte se, proč je přírodní kosmetika na akné nejlepším řešením a jak ji vybrat.

Dopřejte své pleti to nejlepší

Každý chceme vypadat hezky a cítit se dobře ve vlastním těle. I proto je nutné důkladně pečovat o pokožku obličeje těmi nejlepšími prostředky. Přírodní kosmetika využívá síly rostlinných olejů a másel, výtažků z bylin a také mocných éterických olejů.

Hydratace

Mnoho lidí se domnívá, že aknózní pleť je nutně i mastná a nepotřebuje hydratovat a vyživovat, ale opak bývá často pravdou. Konvenční krémy se většinou skládají z vody a minerálních olejů, což není pro citlivou a poškozenou pleť žádná hitparáda.

Zato přírodní kosmetika obsahuje čisté rostlinné oleje a másla v koncertované podobě, které skutečně dokážou pleť zvláčnit a vyživit. Běžné produkty na péči o pleť často obsahují silikony, které sice pleť v mžiku vyhladí, ale z dlouhodobého hlediska pleť zanášejí a ucpávají. Můžete si tedy zakládat na ještě vážnější problémy.

Trpělivost se vyplácí

Lidé často panikaří, když se jim po vysazení komerční kosmetiky pleť přechodně zhorší. Je to normální – pleť tak reaguje na poměrně dramatickou změnu v péči a také se sama zbavuje nánosů různých chemikálií, které se na ní za tu dobu nastřádaly. Je nutné uvědomit si, že přírodní kosmetika neumí zázraky, ale působí na pleť dlouhodobě a pomalu a postupně ji léčí. Zlepšení tedy uvidíte klidně až za několik týdnů, ale zato bude dlouhodobé a trvalé.

Pokud stále tápete nad tím, jak se zbavit akné, dejte šanci přírodním produktům. Respektují přirozené vlastnosti pleti a podporují její obranné a čisticí procesy, namísto aby ji zatěžovaly chemickými látkami.

Podobné články

Back to top button