Spolupráce

Nahraďte klasickou obývákovou stěnou designovou komodou. Získáte moderní a trendy prostor

Také máte doma klasickou obývákovou stěnu, ale přemýšlíte o změně? Určitě je načase – tyhle tradiční stěny byly kdysi velmi populární, ale dnes už jim definitivně odzvonilo. Působí dost mohutně a zabírají takřka celý obývák. Moderní jsou daleko vzdušnější sestavy, zejména pak komody. Tyto kousky totiž nabídnou mnoho úložného prostoru, ale působí nenápadně a stylově. Proč jim dát přednost?

Využít prostor naplno

Je jasné, že nábytek v obývacím pokoji musí být praktický. Musí nabízet dostatek úložného prostoru, ale není nutné, aby se jednalo o obrovskou stěnu s vitrínami, kterou mají naše babičky. Komody dokážou tyto stěny prakticky ve všech ohledech nahradit – jsou velmi univerzální, nabízí se v mnoha stylech, barvách i tvarech a působí daleko méně nápadně než klasické skříně.

Velkou výhodou je, že nemusíte volit jen mezi pár kusy nabídku. Dnes jsou komody natolik rozšířeným zbožím, že snadno najdete kousek dle vašeho vkusu, který přesně sedne do vašeho interiéru. Rozhodně si vyberete, i kdybyste měli netradiční styl. Do šuplíků snadno schováte všechno, co potřebujete, a horní plocha se dá využít jako podstavec pod televizi, rádio nebo třeba místo pro fotky či suvenýry.

Jak komodu vybrat?

Vyplatí se kupovat komodu například současně s televizním stolkem, knihovnou nebo jiným nábytkem. I pokud nakupujete později, není třeba dodržet totožný design, ale je dobré zaměřit se na stejné barvy nebo dekor. Obývákové komody lze využít jako hlavní kus nábytku, ale mohou být i velmi nenápadné a dají se umístit třeba do rohu, kde budou nejméně vadit a zabírat místo. Dejte si pozor na rozdíly mezi komodami do ložnice a do obýváků. Ty ložnicové jsou koncipovány na uskladnění oblečení, a proto nabízí hluboké zásuvky. Obývákové komody jsou spíše designové a nabízí často i prosklené plochy a zajímavé detaily.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button