HubnutíKrásaPřírodní léčba

Nápoj, který odstraní celulitidu, urychlí hubnutí a dodá pokožce zářivý vzhled

Ideální kombinace pro každou ženu, kterou občas potrápí pomerančová kůže nebo faldíky na bocích. Tento nápoj vám pomůže zbavit se nežádoucích tuků a zajistí vám mladistvý vzhled. A to vše velmi rychle a jednoduše.

Základem tohoto zázračného nápoje jsou malá hnědá semínka – lněná semínka – plná vitamínů a minerálů, mastných kyselin a vlákniny nezbytných pro správnou funkci zažívání.

Kromě toho má mnoho dalších pozitivních účinků, které oceníte, ať už usilujete o hubnutí nebo ne:

  • redukuje krevní cukr
  • zmírňuje chuť k jídlu
  • čistí tlusté střevo
  • dodává tělu lecitin

Nejjednodušeji a nejúčinněji můžete lněná semínka konzumovat ve formě čaje. Nejen že vám takový čaj pomůže shodit nadbytečná kila, ale především zabrání nechtěnému jo-jo efektu.

Co budeme potřebovat:

  • 3 polévkové lžíce lněných semínek
  • 1 litr vroucí vody

Příprava:

Lněná semínka zalijte vroucí vodou a nechte vylouhovat ideálně přes noc. Ráno čaj sceďte – měl by mít hustší konzistenci než běžný čaj.

Užívání:

Pijte 1,5 dcl 3krát až 4krát denně, ideálně 30 minut před jídlem. Každý den si připravujte čaj čerstvý, případně jej alespoň uskladněte na tmavém a chladném místě.

Čaj pijte alespoň 10 dní a pak si dejte 10 dní pauzu. Celou kůru můžete opakovat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Co můžete očekávat?

Samozřejmě, jak už bylo zmíněno, čaj vám především významně pomůže při regulaci hmotnosti. Nezapomeňte však přísun čaje kompenzovat dostatečným množstvím čisté vody – čaj totiž odvodňuje. Pravidelná konzumace také vede k pročistění organismu a tím ke zdravější a zářivější pokožce a odstranění celulitidy. Pozor – tento čaj není vhodný pro lidi s nemocemi ledvin a jater!

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button