HubnutíRecepty

Nejzdravější snídaně! Pomůže s hubnutím a pročistí střeva

Odborníci tvrdí, že znají recept na vůbec nejzdravější snídaní, která vám dodá všechny potřebné živiny a zároveň skvěle chutná. My vám ji dnes představíme!

Co tato snídaně umí?

Zlepší váš metabolismus a především má pozitivní účinek na stav vaší pokožky a vlasů. Budete tedy nejen zdravější, ale i krásnější.

Nejdůležitějším účinkem ale je, že dokáže pročistit vaše střeva od usazených nečistot a toxinů, které mohou způsobit řadu vážných zdravotních obtíží.

V důsledku pak pomáhá k lepšímu trávení a lepšímu vstřebávání živin, odstraňování zácpy a zlepšení vyprazdňování.

Rychlejší metabolismus a dobré trávení pak vede i k redukci hmotnosti, takže se můžete těšit, že i ručička na vaší váze půjde rychleji dolů. Když budete snídaně konzumovat pravidelně celý měsíc, můžete zhubnout 1 – 5 kilogramů v závislosti na dalších faktorech.

Budete potřebovat:

  • 1 čajovou lžičku mletých lněných semínek
  • 250 ml kefíru
  • 5 – 7 sušených švestek
  • 2 polévkové lžíce ovesných vloček
  • 1 čajovou lžičku kakaa
  • 1/2 banánu

Příprava:

V misce smíchejte kakaový prášek, ovesné vločky a lněná semínka. Následně zalijte kefírem a dobře promíchejte. Do jiné misky vložte sušené švestky a zalijte je horkou vodou a nechte je zakryté odpočívat alespoň 10 minut. Poté vodu slijte, švestky pokrájejte a přidejte k ostatním surovinám. Nakonec přidejte i pokrájený banán a celou směs promixujte. Skladujte v lednici v zakryté nádobě.

Užívání:

Snídani konzumujte každý den, do půl hodiny po probuzení. Snídani si můžete připravit i na několik dní dopředu, v lednici vydrží i 5 dní. Snídaně vám dodá dostatek energie na celé dopoledne a pozitivně nastartuje váš metabolismus.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button