Nezařazené

Objevte kořen, který úspěšně likviduje nádorové buňky

Rakovina plic je jednnou z nejčastějších příčin smrti. Stále více lidí umírá na rakovinu plic, a to mnohem více, než například na rakovinu prsu, slinivky a tlustého střeva dohromady. Chraňte se před nádorovým bujením s kořenem byliny, kterou pravděpodobně naleznete i na vaší zahrádce.

Petržel

Lékařské studie došly k důležitému závěru. Petržel se stala silnou bylinou, která bojuje proti rakovině. Obsahuje totiž apigenin, látku, která je schopna zničit až 86% nádorových buněk. Tuto úžasnou látku naleznete i v jiných potravinách, jako je například cibule, artyčok, celer, pomeranč, oregano, heřmánek, koriandr či červené víno. Petržel obsahuje nejvyšší koncentraci této látky. Odborníci doporučují petržel jako nezbytnou složku v boji proti rakovině.

Zdravá petržel

Petržel je velmi bohatá na chlorofyl, který čistí krev a tvoří červené krvinky. Tato super rostlina povzbuzuje zažívací pochody, podporuje činnost ledvin, pomáhá při močových kamenech a při menstruačních potížích. Redukuje záněty a vytváření hlenů v těle. Bojuje proti astmatu, alergiím a bronchitidě. Velké množství chlorofylu zlepšuje tělesný pach a dech, proto se doporučujeme jíst petržel po pozření česneku, který nadýmá a navíc nám po něm zapáchá z úst. Stačí jen rozžvýkat kousek petržele a zápach je ihned zneutralizován.

b

Připravte si čaj

Pro vás nejjednodušší a zároveň velice efektivní je petržel pít v podobě čaje. K přípravě nebudete potřebovat více než:

  • 15 gramů kořene petržele
  • 200 ml vroucí vody

Čerstvý petrželový kořen buď nakrájejte na kostičky nebo nastrouhejte. Vhoďte do vody, kterou postupně přivedete k varu a dále vařte přibližně 5 minut. Poté hrnec zakryjte a nechte 15 minut odležet. Dopřejte si šálek zdravého petrželového čaje. Navařte si čaje více a denně zkonzumujte nejlépe tři šálky. Doporučujeme pít čaj nejlépe ráno, odpoledne i večer.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button