Nezařazené

Smoothie, které vás přes noc zbaví přebytečných kil

Ztráta kil je pro mnohé ženy i muže důležitým předsevzetím, které si během roku chtějí splnit. Hubnutí však není jednoduché, zvláště v pokročilém věku, to si musí přiznat každý z nás. Pohyb už vás tolik nebaví, jste více unavení a toužíte po klidu. Pro zhubnutí přebytečných kil však musíte zapojit především svou hlavu, vůli a odhodlanost. Pokud si řeknete, že to zvládnete, určitě se vám to vydaří. V dnešním článku vám přinášíme recept na nápoj, který se může stát vašim spojencem v boji proti přebytečným kilům.

Zdravý nápoj na hubnutí

Nejedná se o žádný super nákladný nápoj. Jde o směs ovoce a koření, která podpoří vás organismus nejen tím, že nastartuje metabolismus a přispěje k lepšímu spalování tuků, ale stane se také důležitým zdrojem minerálů a vitamínů. Recept je to velmi jednoduchý. Nápoj byste měli pít večer. Nejméně hodinu před spaním. Kromě ananasu, obsahuje nápoj také citron. Ananas i citron vás zbaví přebytečného tuku nahromaděného v oblasti žaludku. Navíc je toto ovoce bohaté na antioxidanty a enzymy, které podporují spalování tuků.

Další přísadou je úžasný zázvor, který si snad našel místo už v každé domácnosti. Udržuje váš organismus ve skvělé formě a nastartuje metabolismus. Zlepšuje také trávení a snižuje nadýmání. Přebytečné kalorie spálí raz dva.

Důležité je, abyste nápoj pili ve večerních hodinách, abyste i během noci tuk spalovali a vaše tělo dostalo dostatek důležitých živin, které během noci spotřebuje. Vyzkoušejte jeho konzumaci po dobu 14 dní a uvidíte sami, zda váš břišní tuk zmizí, nebo ne. Stoprocentně se po nápoji budete cítit lépe.

Ingredience

  • 1/2 šálku ananasu
  • 1 citron
  • 1 lžička nastrouhaného kořene zázvoru (čerstvého
  • 1/2 lžičky jedlé sody
  • 1 šálek vody

Citron si oloupejte nebo z něj vymačkejte šťávu. Vložte do mixéru ananas, citron, zázvor, sodu a vodu. Rozmixujte a konzumujte. Není na tom nic složitého. Pokud byste si chtěli nápoj dopřávat také ráno, změňte poměry. Vymačkejte šťávu jen z půlky citronu, přidejte 1 šálek ananasu, zázvor, vodu a trochu medu. Tento nápoj vám hned ráno dodá energii a chrání váš organismus.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button