Nezařazené

Pozitivní objev v mořských okurkách – zabíjí až 95 % nádorových buněk!

Sumýši, jinak také řečeno mořské okurky, jsou používány hlavně v čínské medicíně. Pro jiné národy jsou mořské okurky méně známé, řekněme až neznámé. Nicméně je mnoho důvodů, proč to změnit. Vědci zjistili, že mořské okurky mohou zabíjet rakovinné buňky.

Ethan Evers, autor The Eden Script, dělal s těmito okurkami výzkum. Ve svých poznatcích prokázal schopnost mořské okurky ničit rakovinu plic, prostaty, kůže, tlustého střeva, slinivky i jater. Je také zjištěno, že mají příznivý účinek na leukemické buňky a gioblastom.

IMG_1816Hlavní složkou mořské okurky je frondoside A. Jedná se o triterpenoid, různorodou organickou sloučeninu, která se nalézá i v esenciálním oleji. Studie zveřejněná v PloS One potvrzuje silné účinky frondoside A. Tato látka je schopná zabít 95% ER + buněk karcinomu prsu, 95% jaterních nádorových buněk, 90% buněk melanomu a 85-88% ze tří různých typů rakoviny plic. Mořské okurky se tak staly jedním z nejmocnějších léků proti rakovině.

Působí proti nádorům

Evers hlásí, že výhody plynoucí z této sloučeniny jsou četné a zabíjí nejen rakovinné buňky, ale také inhibují nádory a ničí je. Současně se tím zastaví i růst nových buněk. Frondoside A má blahodárný vliv na imunitní systém. Údajně je potřebná energie pro zničení těchto buněk v porovnání s chemoterapií účinnější. Síla a účinek frondoside A byla testována na myších a výsledky ukázaly, že snižuje nádory o 40% pouze za 10 dní. Kromě toho studie ukázala, že neexistují žádné vedlejší účinky této látky a v malých dávkách je dostatečně dosaženo nejlepších výsledků.

cucumber2

Nicméně mořské okurky ještě nejsou nabízeny na trhu pro léčbu rakoviny, protože je tento objev ve svých experimentálních fázích. Pro tuto chvíli je můžeme najít ve formě prášku v obchodech se zdravou výživou, používá se při léčbě artritidy díky protizánětlivým vlastnostem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button