Nezařazené

Nápoj, který vám pomůže s hubnutím přebytečných kil

V dnešním článku se zaměříme na nápoj, který vám pomůže během několika dní zhubnout kila, která jsme stihli nabrat přes Vánoce. Pravdou je, že během vánočního času si dopřáváme nejen více klidu, ale také více jídla. Není na tom nic neobvyklého. Našemu tělu však přinášíme menší šok v podobě nadměrné konzumace cukru a tuku, zvláště pro osoby, které se stravují přes rok poměrně zdravě, je to velký šok. Vyzkoušejte si připravit nápoj z přírodních surovin, které vám pomohou ke ztrátě přebytečných kil, dodají energii  a potřebné vitamíny.

Ingredience

  • 8 sklenic vody
  • 1 lžička mletého čerstvého zázvoru
  • 1 středně velká okurka
  • 1 citron
  • hrst máty

Nakrájejte okurky na plátky a omytý citron, nejlépe v bio kvalitě, také na tenké plátky. Připravte si džbánek nebo větší sklenici a přísady vhoďte do nádoby, zalijte vodou a nechte směs přes noc odpočinout. Přes den vypijte 4-5 sklenic tohoto nápoje. Můžete začít již ráno před snídaní. Pokud máte rádi hustší nápoje. Připravte si večer oloupaný citron, mátu, zázvor a okurku a ráno vše mixérem rozmixujte.

Jak nápoj užívat?

Pokud si budete tento nápoj dopřávat po dobu jednoho týdne a dopřejete si k němu také trochu pohybu, brzy shodíte přebytečná kila jak nic. Po týdnu užívání si dopřejte týden pauzy.

Co se v nápoji ukrývá?

Jelikož denně vypijete až 5 sklenic tohoto nápoje, vaše tělo je stále hydratované, navíc s přísadou okurek je hydratace organismu opravdu silná. Okurka vás také zasytí a nemáte stále chuť k jídlu, což je po Vánocích naprosto běžné, jelikož je žaludek zvětšený a máte stále pocit nenasycenosti. Zázvor a citron vám pomůže zhubnout. Zázvor zahřívá organismus a nastartuje metabolismus, navíc nápoji dodá lehce štiplavý šmrnc. Citron je velmi přínosný pro váš organismus. Podobně je na tom také máta, která uklidňuje žaludek a pokud zvolíte mátu peprnou, máte dalšího pomocníku v hubnutí. Nápoj si dopřávejte, pokud potřebujete rychle či účinně zhubnout. Dlouhodobě jej neužívejte, nápoj je spíše cestou k navrácení se ke zdravému stravování. V létě nápoj osvěží a dokonale hydratuje. Recept na něj si schovejte.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button