NezařazenéPrevenceRady a tipyZdraví

Věděli jste, že drobné žlučové kamínky můžete vyloučit stolicí?

Čínský lékař Dr. Lai Chiu Nan objevil přirozený způsob, jak odstranit žlučové kameny. Žlučové kameny jsou velmi nebezpečné. Mohou mít za následek obstrukci odtoku žluči, žloutenku i další nebezpečné choroby, jako je rakovina.

Podle lékařských výzkumů jsou lidé mívající žlučové kameny zpravidla i adepti na onemocnění rakovinou.

žlučovéNadýmání po těžkém jídle je jedním ze symptomů žlučových kamenů. Je to způsobeno tím, že se potrava pořádně netráví. V případě, že je situace skutečně vážná, začnete cítit bolest v játrech. Přečtěte si následující doporučení od výše zmíněného čínského lékaře.

Jedná se o metodu, která napomáhá k odstranění malých žlučových kamínků.

  1. Pijte 4 sklenice jablečného džusu po dobu 5 dnů. Kdo má raději jablka, může džus nahradit 4-5 jablky. Jablečná šťáva změkčuje žlučové kameny.
  2. 6. den nejezte večeři.
  3. Místo toho naberte lžičku Epsomské soli nebo síranu hořečnatého a rozpusťte ve sklenici teplé vody. V 18 hodin to vypijte.
  4. Ve 20 hodin opakujte stejný postup.
  5. Ve 22 hodin smíchejte půl šálku sezamového a olivového oleje s vymačkanou šťávou z poloviny citrónu. Vypijte. To by mělo umožnit průchod kamenům.

Jakmile jste dokončili vše podle instrukcí, druhý den ráno by měla být vaše stolice zelené barvy (pokud tam nějaké kamínky byly). Chcete-li mít žlučník čistý, tuto léčbu lze provést i bez toho, aniž byste žlučové kameny měli.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button