KrásaRady a tipy

Jak se zbavit černých teček a zúžit póry? Myjte si obličej sodou!

Mnoho lidí na světě má problémy s rozšířenými póry v okolí nosu. Tito lidé, kteří obvykle trpí na problémy s pletí, si mohou ucpávat póry i tím, že o pleť špatně pečují. Ve výsledku se do pórů dostávají nečistoty, které způsobují akné nebo černé tečky.

póryPórů se samozřejmě zbavit nedá, jelikož jsou součástí pokožky. Můžeme však udělat jinou věc – zmenšit je! Zapomeňte přitom na drahé kosmetické přípravky a krémy, když se dá využít obyčejné jedlé sody. Ne pokaždé, ale někdy vám tato levná procedura přijde vhod.

Pleť se nejvíce mastí v T-zóně, častěji jsou tu větší póry ve srovnání s těmi, které se nacházejí jinde na kůži. Podívejte se na video níže a zjistěte, jak se dá za pomoci dvou lžic jedlé sody vytvořit peeling na obličej, který rozhodně stojí za vyzkoušení! Jedlou sodu stačí nasypat do dlaní, promíchat s vodou a nanést. Dá se s ní i bělit zuby. Trochu jedlé sody vysypte na zubní kartáček s pastou a zuby budou krásně bílé.

Efektivní a levné řešení, tak na co ještě čekáte? Pomocí této procedury odstraníte z kůže odumřelé kožní buňky a nánosy špíny z tváří, i když patrného nemusí být nic. Smyjte nečistoty z obličeje dříve, než napáchají škody a ucpou se vám póry. Je to velmi snadné!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button