KrásaRady a tipy

Tisíce žen používá tento domácí krém na omlazení pleti obličeje, aneb chcete se také zbavit vrásek?

Vrásky a stáří? Všichni víme, že tyto dvě věci spolu souvisí. Mnoho lidí po celém světě, zejména žen se obávají o pokožku. Drahé prostředky nemusí být tak účinné, takže je jen otázka času, kdy na to přijdete a poohlédnete se i někde jinde.

Snižte také vznik faktorů, které přispívají k procesu stárnutí a výskytu vrásek: slunění, používání kosmetických přípravků, špatná a nezdravá strava, hormonální změny, atd. To je hlavní příčinou, proč kůže ztrácí svou elasticitu. Takže naše rada zní: přestaňte používat drahé kosmetické přípravky a vyzkoušejte přírodní alternativu. Tento domácí krém proti vráskám vám pomůže snížit výskyt vrásek a vaše pokožka se stane hedvábně jemnou. Budete vypadat o 10 let mladší za pouhou jednu noc.

Domácí maska na obličej – recept:

Je plná antioxidantů a hydratuje pokožku. Pomáhá zbavit se tmavých kruhů pod očima a akné. Postupujte podle jednoduchých pokynů a uvidíte, jak je to snadné.

Budete potřebovat následující ingredience:krém

  • 1 šálek vody
  • 1 lžíci medu
  • 3 lžíce rýže
  • 1 lžíce mléka

Nejprve dejte do malého kastrůlku rýži a zalijte vodou. Přiveďte k varu a nechte vařit po dobu 3 minut. Odstraňte z tepla, nechte vychladnout a směs přeceďte. Směs uložte do skleněné nádoby, kam přidáte med a teplé mléko. Vytvořte tak pastu.

Jak používat:

Jako první si umyjte obličej čistou vodou. Domácí obličejovou masku jemně vmasírujte krouživými pohyby a nechte působit 15 minut, pak je potřeba omýt teplou vodou. Tuto masku byste měli používat jednou týdně. Tato obličejová maska vám bude hydratovat pokožku a ta se odmění vzhledem o 10 let mladším.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button