PrevenceRady a tipy

7 rostlin, které přinášejí pozitivní energii do vaší domácnosti

Pokud se v bytě necítíte jako doma, nebo vám jen schází příjemný pocit, vyzkoušejte ho navodit pomocí rostlin. Bylo zjištěno, že některé rostliny pěstované v domácnosti, dokážou podporovat pozitivní energii, snižují stres a udržují pohodu a harmonii. Pojďme se společně podívat, které rostliny to jsou.

Rozmarýn

Rozmarýn posiluje paměť a zlepšuje náladu. V místnosti vytváří čistý vzduch a lokálně pomáhá při hojení. Tato rostlina je známá jako lehké afrodiziakum.

Kromě pěstování čerstvého rozmarýnu doma, mějte usušené větvičky v plátěných sáčcích, které fungují podobně jako čerstvá bylinka.

Lucky bamboo

Lucky bamboo, známá též pod názvem dracena, je v Asii symbolem prosperity a štěstí. Umístěte ji do skleněné vázy s čistou vodou a položte ji na temnější místo bez přímého slunečního záření.

Máta peprná

Tato velmi aromatická bylina má mnoho léčivých vlastností. Mimo jiné je také symbolem hospodářské prosperity.

Levandulerostliny

Vonná bylina názvem levandule je známá pro své antidepresivní účinky. Podporuje pocit štěstí a harmonie, do domácnosti vnáší klid a věrnost. Pokud si sušenou levanduli položíte poblíž polštáře, podpoříte tak kvalitní a dobrý spánek.

Orchidej

Orchidej je krásná květina, která má schopnost přitahovat pozitivní energii v domácnostech, zvyšuje energii a dobrou náladu. Jedná se o dlouhotrvající květiny, které můžete vidět v různých velikostech. Vůně, kterou všude šíří, dokáže povzbudit náladu. Orchidej se doporučuje pěstovat v ložnici, jelikož jako jedna z mála rostlin uvolňuje kyslík i v nočních hodinách.

Jasmín

Jasmín funguje jako silné afrodiziakum, ale také jako magnet na lásku a peníze. Přitahuje pozitivní energii a posiluje partnerský vztah. Umístit byste ji měli do ložnice nebo na místo, kde s partnerem trávíte nejvíce času jako pár.

Aloe Vera

Poslední rostlinou která bojuje proti špatným vibracím a navozuje pocit harmonie, je Aloe Vera. Mnoho lidí tvrdí, že pokud Aloe Vera roste, přitahuje štěstí. To, že po čase vybledne, je důsledek absorbování veškeré negativní energie v domácnosti. Jste proto maximálně chránění před špatnými vibracemi.

A která rostlina bude přinášet blaho a pohodu do vašeho domova?

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button