Prevence

Hroznová semínka: Zdraví ukryté ve sladkém plodu

Máte rádi hroznové víno, ale semínka z něj si musíte vyndavat, protože vám vadí jejich konzumace? Děláte velkou chybu, vědci již před lety přišli na zdravotní přínos semínek z hroznového vína, která jsou skvělým pomocníkem v boji proti rakovině. Obsahuji totiž protirakovinné sloučeniny ve velmi silné koncentraci. Dopřávejte si plody hroznového vína celé i s jejími semínky, podpoříte své zdraví.

Zdraví ukryté v hroznovém vínu

Hroznové víno je zdravé samo o sobě. Slupky a jadérka hroznového vína obsahují resveratlol, který má protirakovinné účinky. Hroznové víno obsahuje křemík, který zpevňuje pokožku, posiluje vlasy i nehty. Je skvělým zdrojem glukózy, která se stává rychlým zdrojem energie. Snižuje hladinu cholesterolu a léčí záněty. Skvěle funguje jako prevence proti zácpě, stimuluje činnost nervů a mozků díky obsahu vitamínu B, navíc zvyšuje obranyschopnost organismu, jelikož obsahuje také vitamín C.

Podle studií…

Hroznová jadérka hubí rakovinné buňky, především díky obsahu resveratrolu. Extrakt z hroznových jadérek je velmi účinný při ochraně proti vzniku rakoviny a při léčbě rakoviny. Podle lékařů má extrakt z hroznových jader schopnost zbavovat vás buněk zasažených rakovinou. Místo konvenční chemoterapie nebo můžete chemoterapii doplnit o zobání hroznového vína.

Ingredience

  • 1 šálek hroznových semínek
  • 1 sklenice s víkem
  • 1 ručník

Nejdříve si připravte hroznová jadérka a řádně je omyjte. Položte je na ručník, aby absorboval přebytečnou vodu. Potom je nechte po dobu 2-3 dnů oschnout. Po třech dnech semínka rozemelte a směs dejte do sklenice a uložte na tmavé místo.

Jak jadérka používat?

Prášek byste si měli dopřávat 2-3 krát za den. Jediné, co musíte udělat, je přidat lžičku směsi do sklenice s vodou nebo džusem. Smíchejte a konzumujte. Používejte tento lék po dobu 3 měsíců. Poté si dopřejte dvouměsíční pauzu. Sami na sobě byste měli pocítit účinky hroznového prášku. A pokud se vám nechce připravovat prášek z hroznových semínek, dopřávejte si hroznové víno pravidelně každý den spolu se semínky.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button