Rady a tipyZdraví

Kořen pampelišky je 100x účinnější než chemoterapie

Pampeliškový čaj působí na rakovinné buňky, které se po jeho útoku začínají rozpadat do 48 hodin. Tato rostlina má totiž nezanedbatelné množství léčivých vlastností. Co pro to musíte udělat?

kořen

Sbírat na jaře pampelišky z louky, z čistých sjezdovek mimo provoz nebo přímo ze své zahrádky. Zatímco naše babičky dělávaly z květů pampelišek med nebo sirup, dnes se sbírá i další část z této léčivky. Uhodnete jaká? Ano, je to kořen! Kořen pampelišky může pomoci pacientům s rakovinou.

Vědci zjistili, že kořen této rostliny funguje lépe, než chemoterapie, protože „ničí“ pouze buňky zasažené rakovinou. Kromě toho má i diuretické vlastnosti, stimuluje sekreci žluče, čistí játra, pomáhá při alergiích a snižuje hladinu cholesterolu. Nacházejí se tu velmi důležité vitamíny a minerální látky jako je vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, kyselinu listovou a hořčík.

Obsahuje až 535% potřebné denní dávky vitamínu K a přibližně 110% doporučené denní dávky vitamínu A. Zde jsou všechny údaje o této rostlině, které jsou známé již po mnoho let.

Pampeliškový čaj

The University of Windsor v Kanadě provedla počáteční výzkum a výsledky daly novou naději pro pacienty s rakovinou. Zjistilo se, že kořen pampelišky v podstatě „zabije“ buňky zasažené rakovinou bez škodlivých účinků na jiné buňky v těle (oznámeno na internetových stránkách Natural News).

kořen

Pampeliškový čaj působí na postižené buňky tak, že se rozpadají do 48 hodin. Byl učiněn závěr, že kontinuální léčba kořene pampelišky, může zničit většinu rakovinných buněk u postižených pacientů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům skupina výzkumníků získala další podporu pro pokračování výzkumu této zázračné rostliny.

John di Carlo, 72 let, který je osobně přesvědčen o léčivých vlastnostech pampelišky, podstoupil intenzivní a „agresivní“ chemoterapeutické léčby, kterému naději nedávaly. Lékaři ho poslali domů s tím, aby strávil poslední dny se svou rodinou. Během tří let svůj boj s rakovinou vyhrál. Skvělé výsledky zaznamenal již po 4 měsících po užívání čaje z kořene pampelišky. Ani ne půl roku stačilo k vymizení příznaků a vedlo k částečnému až postupně k úplnému ústupu této zákeřné nemoci.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

omentářů

 1. Pokud by se mi paní novotná která sepsala tento nesmysl do rukou mohu vám garantovat že už nikdy v životě by nic podobného nenapsala.

 2. Moji mamince je 77 let, pred 2 lety ji chteli urezat celou plici, nador velikosti 6x7cm, pak navrhovali druhou variantu, chemoterapii. Zadnou variantu jsme neprijali. V dobe zjisteni byla maminka spatna, hodne se zadychavala, kasel, toceni hlavy, mdloby…Ani ne po 2 mesicich uzivani pampelisky a pozitivního mysleni zacala opet jezdit na kole a citi se velmi dobre!! Mensi nador zmizel, vetsi tam je, mozna mrtvy, ale nevadi, chodime pravidelne na onkologii do Ov a pani doktorka je velmi prekvapena a maminka nema zadne priznaky nemoci.Modlime se aby to tak zustalo.

 3. Mýlíte se pane (paní), zdroj je v článku uveden. Je jím Natural News, což je podle Wikipedie: „… a conspiracy theory and fake news website.[2][3] The website sells various dietary supplements, promotes alternative medicine, tendentious nutrition and health claims,[4] fake news,[5][6][7] and espouses various conspiracy theories.“

  1. Dvě lžičky kořene zalejete horkou vodou a necháte asi čtvrt hodiny louhovat. Je to stejný postup jak u jiného bylinkoveho čaje. Dá se koupit přímo sušený kořen nebo někde na louce, ale asi je to dost práce to očistit.

   1. muj manzel pil caj z korene pampelisky denne 3tydny a zadne sebemensi zlepseni nenastalo

 4. Kdyby všechno byla pravda, tak by všichni onkologičtí pacienti, včetně mě, nemuseli podstupovat onkologickou léčbu a měli by vyhráno.

  1. Ono je fajn, že ještě máte možnost onkologické léčby, ale když uz pro vás doktoři nemůžou nic udělat, tak budete za pampelišku ještě rád. Navíc jako podpůrná léčba i k chemo není vůbec špatná, já se k ní dostala právě přes onko pacienty, co podstupovali chemoterapii. Takže na pampelišce „frcime“ s manželem už dva roky a navzdory prognózam mám doma stále vitalniho chlapa, i když ho doktoři už odepisovali.

   1. Jistě, pampeliška je účinnější než chemoterapie. Jasně že jo. Jenom technická poznámka, moderní medicína zvýšila průměrné očekávané dožití ze cca 40 na cca 70 během několika desítek let. To asi ty bylinky. Ne počkat, VĚDA. A taky chemoterapie, kterých je mimochodem spousta druhů, takže s jakou to porovnávali, to mně je záhadou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button