Nezařazené

Grapefruit a med aneb nejrychlejší tukožroutský nápoj

Dnes se podíváme na zázračný nápoj, který vám pomůže spálit kalorie a to expresní cestou. Neobsahuje žádné nedostupné ingredience a jeho příprava zabere pár minut. Stačí se zmínit o grapefruitu, největším bojovníku proti celulitidě a vše je prozrazeno.

Ingredience:8725966597_e076258da9_b

  • 1 grapefruit
  • med

V mixéru rozmixujte slupky zbavený grapefruit s medem. A je to! Příprava je velice rychlá. Můžete tento nápoj popíjet 20 minut po obědě.

Proč je tento nápoj zázračný?

Grapefruit je úžasné ovoce, které obsahuje mnoho pektinu. Ten pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu, snižuje hladinu inzulínu a normalizuje látkovou výměnu. Obsahuje také lykopen, který pomáhá bojovat s toxiny a odstraňuje je z vašeho těla. Navíc je účinným spalovačem tuků. Grapefruit podporuje spalování tuků, aniž by člověk musel změnit své stravovací návyky. Stačí, když si po jídle dopřejete tento grapefruitový nápoj. Grep podpoří látkovou přeměnu cukrů a tělo je tak neukládá do tuků. Má tedy velký vliv na spalování i na váš organismus. Grep také snižuje chuť na sladké. Kousek grepu před jídlem zažene následnou chuť na dort po jídle.

Grapefruit a zdraví

Kromě toho, že vám grep pomůže zhubnout, obsahuje spoustu aktivních a zdravých látek. Bílá dužina obsahuje vitamin C, hořčík, vápník, draslík, betakaroten a železo. Za typicky hořkou chuť může antioxidant naringenin, který je rovněž přínosný pro vaše zdraví. Grapefruitová jadérka jsou skvělým přírodním antibiotikem. Jeden grep denně upraví vaši hladinu cukru v krvi, působí pozitivně na srdce a cévy, obnovuje správnou funkci střev, sníží hladinu cholesterolu a zlepšuje trávení.

Objevte zázrak, který vám pomůže zhubnout ukrývající se v jedinečném citrusovém plodu s jemně nahořklou chutí.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button